Tygrys

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
tygrys ,

Artykuły - Tygrys (341)

 • Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Do tragicznego wypadku doszło w Delhi, koło 13:30 czasu miejscowego. Biały tygrys zaatakował ucznia, który zwiedzał tamtejsze zoo. Chłopca nie udało się uratować.
 • Indie: Tygrysica rozszarpała 7 osób. "Ludzie są przerażeni"

  Tygrysica, która od ponad dwóch tygodni grasuje na północy Indii, rozszarpała w tym czasie siedem osób. Mieszkańcy wsi są przerażeni. Tysiące ludzi boi się wychodzić z domów, podczas gdy myśliwi próbują zabić zwierzę - poinformowały w środę miejscowe władze.
 • Nie żyje pracownica brytyjskiego zoo zaatakowana przez tygrysa

  Nie żyje pracownica brytyjskiego zoo zaatakowana przez tygrysa

  24-letnia pracownica brytyjskiego zoo, zaatakowana w piątek przez tygrysa sumatrzańskiego, zmarła w szpitalu na skutek odniesionych ran - poinformowała w sobotę policja.
 • Cyrkowy tygrys zagryzł tresera na oczach widowni

  Bengalski tygrys zaatakował i na oczach widowni w cyrku zagryzł swojego tresera podczas przedstawienia w Meksyku. 35-letni Amerykanin zmarł w drodze do szpitala z upływu krwi.
 • Czołgiem miażdżymy Lamborghini

  Czołgiem miażdżymy Lamborghini

  Przetestowaliśmy nasz redakcyjny czołg. Ciężki, wielki i szary Panzerkampfwagen VI Tiger I. Rozjeżdżał samochody i strzelał do celu tak skutecznie, jak prawdziwy Tygrys na Froncie Wschodnim.
 • GP w boksie - PKB Poznań drużynowym mistrzem Polski

  Pięściarze PKB Poznań wygrali w Śremie ostatni, czwarty turniej Grand Prix i wywalczyli tytuł drużynowego mistrza Polski. Wicemistrzem został Hetman Białystok, a brązowy medal zdobył Tygrys Elbląg.
 • Promują się jako wschodzący tygrys Europy

  Centroprawicowy rząd Węgier, który przejął od stycznia prezydencję w Radzie UE, promuje kraj jako "wschodzącego tygrysa Europy Środkowej", który dzięki reformom gospodarczym ma być w stanie konkurować nie tylko z Chinami, ale i Afryką.

Filmy - Tygrys (12)

 • Ulubioną zabawą tego tygrysa jest wchodzenie na drzewa

  Natalia Cara uchwyciła moment, kiedy piękny biały tygrys siedział na drzewie. Urocze zwierzę zostało wychowane przez ludzi w Seaview Predator Park w Południowej Afryce. Mimo swojej wielkości, drapieżnik zgrabnie porusza się po gałęziach. (STORYFUL/x-news)
 • Tygrys pogonił irytujących turystów

  Dwóch facetów pozowało do zdjęcia przy klatce z tygrysem. Ssak najwyraźniej nie miał ochoty być na zdjęciu. Zobaczcie, co stanie się później.
 • Łakomy tygrys zaatakował auto

  Ma Lanqin wraz z rodziną wybrała się do zoo z dzikimi zwierzętami w Pekinie. Samochodem turystów zainteresował się tygrys. Zwierzę zbliżyło się do auta, próbując zaatakować jego pasażerów. Zdając sobie sprawę z tego, że nie ma szans z maszyną, próbował zjeść...lusterko. (STORYFUL/x-news)
 • Tego tygrysa lepiej nie wyrywać ze snu

  Linzi i jej partner Ger odwiedzają ogród zoologiczny prawie w każdy weekend. Ich córki uwielbiają spędzać czas na łonie natury, obserwując zwierzęta. Podczas ostatnich odwiedzin w irlandzkim zoo rodzina przekonała się, że tygrysy to prawdziwe drapieżniki. Jeden z osobników ucinał sobie właśnie drzemkę, podczas gdy drugi postanowił go obudzić. Co zdarzyło się potem? (STORYFUL/x-news)