Tygrys

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
tygrys ,

Artykuły - Tygrys (345)

 • Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Indie: Biały tygrys zaatakował ucznia, nie żyje

  Do tragicznego wypadku doszło w Delhi, koło 13:30 czasu miejscowego. Biały tygrys zaatakował ucznia, który zwiedzał tamtejsze zoo. Chłopca nie udało się uratować.
 • Indie: Tygrysica rozszarpała 7 osób. "Ludzie są przerażeni"

  Tygrysica, która od ponad dwóch tygodni grasuje na północy Indii, rozszarpała w tym czasie siedem osób. Mieszkańcy wsi są przerażeni. Tysiące ludzi boi się wychodzić z domów, podczas gdy myśliwi próbują zabić zwierzę - poinformowały w środę miejscowe władze.
 • Nie żyje pracownica brytyjskiego zoo zaatakowana przez tygrysa

  Nie żyje pracownica brytyjskiego zoo zaatakowana przez tygrysa

  24-letnia pracownica brytyjskiego zoo, zaatakowana w piątek przez tygrysa sumatrzańskiego, zmarła w szpitalu na skutek odniesionych ran - poinformowała w sobotę policja.
 • Cyrkowy tygrys zagryzł tresera na oczach widowni

  Bengalski tygrys zaatakował i na oczach widowni w cyrku zagryzł swojego tresera podczas przedstawienia w Meksyku. 35-letni Amerykanin zmarł w drodze do szpitala z upływu krwi.
 • Czołgiem miażdżymy Lamborghini

  Czołgiem miażdżymy Lamborghini

  Przetestowaliśmy nasz redakcyjny czołg. Ciężki, wielki i szary Panzerkampfwagen VI Tiger I. Rozjeżdżał samochody i strzelał do celu tak skutecznie, jak prawdziwy Tygrys na Froncie Wschodnim.
 • GP w boksie - PKB Poznań drużynowym mistrzem Polski

  Pięściarze PKB Poznań wygrali w Śremie ostatni, czwarty turniej Grand Prix i wywalczyli tytuł drużynowego mistrza Polski. Wicemistrzem został Hetman Białystok, a brązowy medal zdobył Tygrys Elbląg.
 • Byłam "córką tygrysa"

  Byłam "córką tygrysa"

  Czy kiedykolwiek rodzice nazwali cię głupkiem, brzydalem, nierobem lub śmieciem? Czy wychłostali cię, spuścili ci solidne lanie lub dali klapsa? Czy zablokowali ci dostęp do telewizji i zmuszali do ćwiczenia gry na instrumencie przez kilka godzin dziennie?

Filmy - Tygrys (8)