Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7

Artykuły - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 (18)

 • Kasia Moś pierwszą uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"

  Kasia Moś pierwszą uczestniczką "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"

  Jesienią w Polsacie zobaczymy ósmą edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pierwszą uczestniczką została reprezentantka Polski na tegorocznej Eurowizji Kasia Moś.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Kasia Popowska najlepsza w finale

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Kasia Popowska najlepsza w finale

  Finałowy odcinek siódmej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 6 maja. Finaliści programu - Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska i Sławomir - sami wybrali postacie, w które się wcielili. Co działo się na scenie?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Estradowi kamikadze

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Estradowi kamikadze

  By jak najlepiej wypaść przed jurorami i widzami, uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" muszą opanować mnóstwo elementów. Na szczęście, mogą liczyć na swoich trenerów. Finał tej edycji już w najbliższą sobotę, 6 maja, w Polsacie. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska oraz Sławomir.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Wygrywa Sławomir

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Wygrywa Sławomir

  W dziewiątym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 29 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Monika Borzym najlepsza!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Monika Borzym najlepsza!

  W ósmym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 22 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Joanna Jabłczyńska jako Sandra

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Joanna Jabłczyńska jako Sandra

  W kolejnym odcinku siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na scenie pojawi się Joanna Jabłczyńska jako Sandra. Zobaczcie fragment jej występu!
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": To najlepsza szkoła i przygoda życia

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": To najlepsza szkoła i przygoda życia

  Jako dzieci robili mikrofony ze szczotki do włosów i przed lustrem wcielali się w idoli. Teraz Joanna Jabłczyńska, Jakub Świderski oraz Krzysztof Kwiatkowski spełniają swoje marzenia w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Jabłczyńska najlepsza po raz trzeci!

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Jabłczyńska najlepsza po raz trzeci!

  W siódmym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 15 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski jako Mans Zelmerlow

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski jako Mans Zelmerlow

  W kolejnym odcinku siódmej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na scenie pojawi się Paweł Jasionowski jako Mans Zelmerlow. Zobaczcie fragment!
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski najlepszy

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Paweł Jasionowski najlepszy

  W szóstym odcinku siódmej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" (emisja 8 kwietnia) widzowie Polsatu znowu zobaczyli niezwykłe metamorfozy gwiazd. Kto zrobił na jurorach największe wrażenie?

Filmy - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 (6)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Finaliści jako One Direction

  Ostatni odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w najbliższą sobotę, 6 maja, w Polsacie. Na scenie zobaczymy gościnny występ brytyjsko-irlandzkiego boysbandu One Direction, w który wcielą się finaliści programu: Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska i Sławomir. Jak im pójdzie praca zespołowa? Oto fragment ich występu - zaśpiewają przebój "One way or another".
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Monika Borzym i Krzysztof Kwiatkowski w duecie

  W finale programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7" zobaczymy między innymi Monikę Borzym i Krzysztofa Kwiatkowskiego, którzy zaśpiewają piosenkę "Z Tobą chcę oglądać świat". Artyści wcielą się w Zdzisławę Sośnicką oraz Zbigniewa Wodeckiego. Zobaczcie fragment ich występu! Finał programu już 6 maja w Polsacie!
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Zosia Nowakowska jako Elsa z "Krainy lodu"

  W najbliższą sobotę, 29 kwietnia, uczestnicy show zmierzą się z postaciami z filmów. Na scenie zobaczymy między innymi: Whoopie Goldberg z filmu "Zakonnice w przebraniu 2", Marilyn Monroe z "Mężczyźni wolą blondynki", Eugeniusza Bodo – "Piętro wyżej", Janusza Rewińskiego z "Podróży Pana Kleksa". Po raz pierwszy w historii programu uczestnik wcieli się w postać animowaną. Będzie to Zosia Nowakowska i przeistoczy się w Elsę z "Krainy lodu". Zobacz fragment programu!
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Joanna Jabłczyńska jako Sandra