Twoja twarz brzmi znajomo

Artykuły - Twoja twarz brzmi znajomo (402)

Filmy - Twoja twarz brzmi znajomo (35)

  • "Twoja twarz Brzmi Znajomo": Aleksandra Szwed jako Dawid Podsiało ["W dobrą stronę"]

  • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

    W Polsce tancerz wciąż postrzegany jest jako ktoś stojący niżej niż aktor czy wokalista – uważa Stefano Terrazzino. Artysta twierdzi, że dzięki udziałowi w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mógł pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Niezwykła kreacja Stefano Terrazzino

    Twoja Twarz Brzmi Znajomo: O tym, że Stefano Terrazzino jest genialnym tancerzem, wiedzieliśmy już wcześniej. Ale dopiero w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przekonaliśmy się, jak świetnym jest aktorem! Stefano nieustannie zaskakuje swoimi nowymi wcieleniami, a jurorzy nie mogą wyjść z podziwu dla jego umiejętności i talentu. Tym razem Stefano zaserwuje widzom fantastyczną, muzyczną podróż z Tiną Turner. Jako królowa Rock and Rolla w utworze „Proud Mary” Stefano jest fenomenalny! Zobacz video! Całe wykonanie Stefano w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już w najbliższą sobotę (2 maja), o godzinie 22. w POLSACIE!
  • Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Takiej Lany Del Rey jeszcze nie widzieliście!

    Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kreacją Beyonce w przeboju "Single Ladies" podbiła serca nie tylko Polaków, ale i Brytyjczyków! O jej energetycznym wcieleniu napisał nawet brytyjski "The Mirror". Dziennikarze docenili talent, doskonałą figurę i niebanalną urodę wokalistki. W tym tygodniu Kaja Paschalska zaprezentuje kolejną, sceniczną niespodziankę. Przeistoczy się w Lanę Del Rey i zaśpiewa piosenkę "Blue Jeans". Zobaczcie, jak poradziła sobie z tym niełatwym zdaniem! Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w najbliższą sobotę 25 kwietnia, o godzinie 22. w POLSACIE!