Twoja twarz brzmi znajomo

Artykuły - Twoja twarz brzmi znajomo (290)

Filmy - Twoja twarz brzmi znajomo (44)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Dyskoteka! Odcinek specjalny

  W specjalnym odcinku show Polsatu widzowie zobaczą artystów, którzy przeobrazili się w gwiazdy, królujące na dyskotekach.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo 13" - Odcinek 2

  Już po raz trzynasty zobaczymy kolejnych ośmiu utalentowanych artystów, którzy wcielą się w najsłynniejsze gwiazdy, a także przekażą pieniądze na wybrany cel charytatywny. Oto uczestnicy 13. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Czadoman, czyli Paweł Dudek - król dyskotek; Maurycy Popiel – wokalista i aktor; Karol Dziuba - przede wszystkim aktor teatralny, ale zelektryzował fanki serialu „Zawsze warto”; Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, której utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych; Marta Gałuszewska - obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną; Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy, aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo wylansowała przebój „Summer Wine”; Kamila Boruta – od 13 lat zawodowo związana z Teatrem Rampa, stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie, a telewidzom znana z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski. Dołączy do nich w roli jurora zwycięzca 12. edycji tego show, Adam Strycharczuk.
 • Katarzyna Dąbrowska o swoim udziale w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Dąbrowska wyjawiła największe trudności związane z wcielaniem się w znane postaci podczas programu. "W wokalnym sensie jest to wyzbycie się siebie - tego, co się zna, co się umie. No i trochę wyjście poza swoją strefę komfortu". Aktorka mówiła także o pozostałych osobach biorących udział w programie. "Mamy super ekipę, bardzo się lubimy. Ostatnio wspólnie oglądaliśmy pierwszy odcinek, sami się organizując (...) Jest super przyjacielska atmosfera". W pierwszym odcinku 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Dąbrowska wcieliła się w Chrisa Isaack. Aktorka wygrała i otrzymała czek na 10 tysięcy złotych. Wygraną przekazała na Fundację im. Darii Trafankowskiej.
 • "Twoja twarz brzmi znajomo 10", odcinek 6

  "Twoja twarz brzmi znajomo" to hit ramówki Telewizji Polsat! Gwiazdy telewizji, sceny muzycznej wcielają się w swoich idoli muzycznych i wykonują ich największe przeboje. Liczy się nie tylko dobra zabawa i cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków, jak i finału przeznaczą wygraną. Może to być wsparcie finansowe chorej osoby, pomoc dla wybranego domu dziecka czy schroniska dla zwierząt. W tej edycji występują: Honorata Skarbek, Mateusz Ziółko, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Katarzyna Maciąg, Marek Mola, Michalina Sosna, „Boogie”.