Twój Styl

Artykuły - Twój Styl (4)

 • Czas na stylowe zakupy

  Czas na stylowe zakupy

  Specjalnie dla Was luksusowy miesięcznik kobiecy "Twój STYL" i znany na całym świecie magazyn "GRAZIA" przygotowały NAJWIĘKSZĄ AKCJĘ RABATOWĄ W POLSCE! Interesują Cię: moda, uroda, urządzanie wnętrz? 12-13 października bądź gotowa na szalone zakupy.
 • Adam Sztaba: Kiedyś w końcu to zrobimy

  Adam Sztaba: Kiedyś w końcu to zrobimy

  Jako dyrygent zwalnia muzyków i bywa apodyktyczny. W domu jest aniołem - pobawi się z dzieckiem, zaprzyjaźni z teściową, wyprowadzi psa. Adam Sztaba, jakiego nie znacie.
 • Hubert Urbański: Wiem, co dalej

  Hubert Urbański: Wiem, co dalej

  Nie stracił dla niej głowy, ale złamie wszystkie zasady. Choć komplementy budzą jego niepokój, od ukochanej przyjmie wszystkie. Hubert Urbański dla "Twojego Stylu" o wielkiej miłości.
 • Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  Rynek prasowy: Bauer Wydawcą Roku

  W tegorocznej edycji raportu "Wydawcy", przygotowywanej przez redakcję "Media & Marketing Polska", tytuł Wydawcy Roku przyznano Wydawnictwu Bauer. Zdaniem redakcji "M&MP", Bauer udanie przeszedł zmianę z konserwatywnego wydawnictwa w jednego z najbardziej aktywnych graczy w branży. Stało się to na trudnym rynku zdominowanym przez tworzenie multimedialnych ofert, zawieranie wydawniczych aliansów, inwestycji w internet, czemu towarzyszy spadek sprzedaży i wpływów reklamowych.

Filmy - Twój Styl (11)

 • Gwiazdy na gali "Doskonałość Mody 2012"

  Magazyn "Twój Styl" po raz kolejny zorganizował uroczystą galę wręczenia nagród Doskonałość Mody 2012. Wyróżnienie to przyznawane jest już po raz 14. W tym roku w jury zasiedli: Joanna Bojańczyk, Agnieszka Maciąg, Beata Sadowska, Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek, Wojciech Rostowski, Joanna Lorynowicz, Katarzyna Miśkowiec, Maria Szaj i Maciej A. Brzozowski. W kategorii polska marka ekskluzywna wyróżniona została Joanna Przetakiewicz i jej LaMania za kolekcję kolekcja jesień-zima 2012/2013, a polską marką popularną roku 2012 zostało Reserved. Nagroda "Projektant roku" trafiła do Zuo Corp. - za kolekcję Jungle Gardenia jesień-zima 2012/2013. "Debiutem roku" została okrzyknięta kolekcja Agnieszki Orlińskiej, Velvet Morning wiosna-lato 2013. Nagrodę specjalną, ufundowaną przez radio RMF Classic - "Projektant z klasą" - otrzymał Tomasz Ossoliński. Marka COS odebrała nagrodę w kategorii "Zagraniczna marka popularna" za jesienno-zimową kolekcję 2012/2013. Wieczór zakończył pokaz kolekcji PINKO, w reżyserii Kasi Sokołowskiej.
 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Doskonałość Roku 2012

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków, które są dostępne na naszym rynku. Magii świata kosmetyków uległo wiele gwiazd.
 • Kobiecy samochód, czyli jaki?

  Kolejny już raz jurorki plebiscytu Kobiecy Samochód Roku Twojego Stylu, wśród których znalazły się Ilona Łepkowska, Martyna Wojciechowska, Agata Młynarska, Anna Dereszowska i Agnieszka Litorowicz-Siegert - próbowały znaleźć samochód idealny dla kobiety. W tegorocznej edycji plebiscytu do grona jurorek dołączyły również czytelniczki "Twojego Stylu". Pojawił się także jeden mężczyzna - red. naczelny pisma, Jacek Szmidt.