twarzy

Artykuły - Twarzy (293)

 • Nastolatek pozywa Apple żądając 1 miliarda dolarów za rzekomy błąd w rozpoznaniu twarzy

  Nastolatek pozywa Apple żądając 1 miliarda dolarów za rzekomy błąd w rozpoznaniu twarzy

  18-letni uczeń z Nowego Jorku pozywa Apple na kwotę 1 miliarda dolarów, twierdząc, że w zeszłym roku został bezpodstawnie oskarżony o kradzież gadżetów z wielu sklepów Apple m.in. na Manhattanie i w Bostonie.
 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu wiosną na antenie telewizji Polsat.
 • "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".
 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".
 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".
 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Rekord polskiego box-office'u pobity

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Wood uplasował się na pierwszym miejscu amerykańskiego zestawienia box-office. Ekranizacja powieści E.L. James zarobiła w weekend otwarcia 81,7 milionów dolarów stając się tym samym najbardziej kasową produkcją w historii, która trafiła na ekrany w walentynki. Obraz pobił też kasowy i frekwencyjny rekord w polskich kinach.
 • Madonna o "50 Twarzach Greya": Za mało seksu

  Madonna o "50 Twarzach Greya": Za mało seksu

  13 lutego do polskich kin trafiła ekranizacja książki E.L. James "50 twarzy Greya". Film zbiera bardzo mieszane recenzje, a na temat samej powieści postanowiła wypowiedzieć się Madonna.
 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!
 • Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  Twarze Greya, tajne służby, tajemnice lasu

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to z pewnością najgłośniejsza z premier tego tygodnia, ale oprócz ekranizacji bestsellerowej książki E.L. James do polskich kin wchodzą też inne ciekawe tytuły: musical fantasy "Tajemnice lasu" i komedia akcji "Kingsman: Tajne służby".
 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" [recenzja]: Walka z wiatrakami

  "Pięćdziesiąt twarzy Greya" [recenzja]: Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

Filmy - Twarzy (9)

 • Choroba wypisana na twarzy. Co możemy z niej wyczytać?

  Gościem programu był terapeuta medycyny chińskiej Rafał Becker, który opowiedział o tym, co można wyczytać z twarzy. Objawy jakich chorób mogą być wypisane na twarzy? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jakie są zabiegi wyszczuplające twarz?

  Niektóre kobiety mają naturalnie pełniejszą twarz. Inne nie mogą zgubić nadmiaru tłuszczu z twarzy. Przyczyną może być nadmiar wody lub obrzęki, spowodowane niewyspaniem, złą dietą czy zaburzeniami hormonalnymi. W studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyczka Urszula Somow i chirurg Piotr Osuch opowiedzieli o sposobach na wyszczuplenie twarzy. Jakie specjalistyczne zabiegi są dostępne? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Otrzymał od właściciela masaż. Takiemu to dobrze!

  Pies zmęczony po całym dniu otrzymał od właściciela masaż. Takiemu to dobrze!
 • Ten mały ptak zajął się higieną bawoła

  Turyści byli świadkiem niesamowitego widoku. Podczas wycieczki w Parku Narodowym zobaczyli ptaka, który usiadł na twarzy bawoła i zajął się jego higieną twarzy. Ssakowi najwyraźniej to nie przeszkadzało.