Twarzą w twarz

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Twarzą w twarz (Film (1976)[Ansikte mot ansikte] Reż.Ingmar Bergman) ,

Artykuły - Twarzą w twarz (83)

 • Najłatwiej kłamać w SMS-ach i mailach

  Najłatwiej kłamać w SMS-ach i mailach

  Posługiwanie się kłamstwem łatwiej przychodzi nam w e-mailach i SMS-ach, niż w sytuacjach, gdy jesteśmy z rozmówcą twarzą w twarz - wykazały badania opublikowane przez "Journal of Applied Social Psychology".
 • SE: Skype na Androida z funkcją wideorozmowy

  SE: Skype na Androida z funkcją wideorozmowy

  Posiadacze Xperii neo oraz Xperii pro, dwóch smartfonów działających na platformie Android, będą jeszcze bliżej swoich znajomych dzięki możliwości rozmowy twarzą w twarz za pomocą Skype'a.
 • Władimir Kliczko drwi z Haye'a

  Władimir Kliczko drwi z Haye'a

  - Nie uwierzę w to, że nasza walka się odbędzie, dopóki nie zobaczę go w ringu - mówi przed walką z Davidem Haye'm mistrz świata WBO i IBF Władimir Kliczko.
 • Śniadanie wzmocniło Platformę

  Śniadanie wzmocniło Platformę

  Spotkanie premiera twarzą w twarz z rozżalonymi artystami poprawiło notowania Platformy - wynika z sondażu "Rzeczpospolitej".
 • Tomasz Adamek twarzą w twarz z Vinny Maddalone

  Tomasz Adamek twarzą w twarz z Vinny Maddalone

  Wczoraj w Global Boxing Gym w New Jersey odbyła się pierwsza konferencja prasowa promująca walkę Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) z Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO). Obaj pięściarze spotkają się w ringu podczas zaplanowanej na 9 grudnia gali w Prudential Center. Atmosfera podczas konferencji nie była napięta i trudno było znaleźć pomiędzy pięściarzami choćby kroplę złej krwi - informuje /boxingnews.pl.
 • Kolekcjonerzy psychoz

  Kolekcjonerzy psychoz

  Z Agnieszką umówiłem się na poznańskiej Wildzie w Punkcie Konsultacyjnym Caritas dla Młodzieży Zagrożonej Uzależnieniem i Rodzin. Nieopodal, dwa lata temu z pompą otwierano jeden z pierwszych sklepów z dopalaczami. Dziś twarzą w twarz siedzę z 18-letnią dziewczyną, której artykuły kolekcjonerskie zrujnowały życie.
 • Ahmadineżad proponuje Obamie męską rozmowę

  Ahmadineżad proponuje Obamie męską rozmowę

  Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad zaproponował prezydentowi USA Barackowi Obamie debatę telewizyjną "twarzą w twarz", by zobaczyć, kto ma lepsze propozycje rozwiązania problemów światowych.
 • Palikot: Dziś wytkniemy Kaczyńskiemu oszustwa

  Palikot: Dziś wytkniemy Kaczyńskiemu oszustwa

  Dziś staniemy twarzą w twarz z Jarosławem Kaczyńskim i przypomnimy jego obietnice, oszustwa, obłudę - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Janusz Palikot.
 • Pudzianowski: Walka z nim to pierwszy poważny test

  Pudzianowski: Walka z nim to pierwszy poważny test

  Mariusz Pudzianowski w poniedziałek w Bostonie stanął twarzą w twarz z Timem Sylvią. Były mistrz wagi ciężkiej prestiżowej organizacji UFC 21 maja sprawdzi w ringu umiejętności "Pudziana", który zamierza zawojować MMA.

Filmy - Twarzą w twarz (6)

 • Twarzą w twarz z rekinem młotem

  Nurkowie Christian Torres i Leigh Cobb stanęli twarzą w twarz z rekinem młotem. Mężczyźni powiedzieli, że osobnik w żaden sposób nie próbował ich atakować. Według ich relacji ryba podpływała bliżej jedynie z ciekawości. (STORYFUL/x-news)
 • Lepszy drugi raz

  Paweł Małaszyński i Magdalena Walach to odtwórcy głównych ról w serialu telewizyjnym "Twarzą w twarz".
 • Małaszyński przy Hummerze

  Zobacz jakimi samochodami będą jeździć aktorzy z serialu "Twarzą w twarz".
 • Kobiety będą rządzić

  Jesienią rozpocznie się druga seria, serialu telewizyjnego "Twarzą w twarz", w którym główne role grają Magdalena Walach i Paweł Małaszyński