TVP1

Synonimy:
program pierwszy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVP1 (276)

Filmy - TVP1 (11)

 • Telekamery 2018: Marta Manowska o braku Telekamery dla "Rolnika..."

  Marta Manowska, choć w tym roku nie triumfowała ze swoim hitowym programem "Rolnik szuka żony" w plebiscycie Telekamery, zdradziła pierwsze ciekawostki z ruszającego właśnie kolejnego sezonu programu.
 • "Eurowizyjna rewia gwiazd" w TVP1

  Wszystko co chcesz wiedzieć o Eurowizji: gwiazdy, przeboje, anegdoty, kulisy i historia konkursu tylko w TVP1. Zapraszamy!
 • "Animata" w TVP1

  Wybucha amerykańska wojna o niepodległość. Aminata uciekła od Solomona Lindo i zamieszkała w murzyńskiej osadzie zwanej Canvas Town, gdzie spotyka Chekurę. Wkrótce mężczyzna odchodzi, by walczyć ze zbuntowanymi kolonistami. Brytyjczycy obiecują mu za to wolność. Zostaje ranny w bitwie pod Saratogą. Aminacie udaje się go przetransportować za linię frontu. Brytyjczycy ponoszą klęskę, a amerykańscy plantatorzy zaczynają przyjeżdżać na północ w poszukiwaniu zbiegłych niewolników.
 • „Opowieść o Żegocie”: Ostatni film z udziałem prof. Bartoszewskiego

  Film dokumentalny Zofii Kunert pt."Opowieść o "Żegocie" Jedynka pokaże premierowo w paśmie "Oto historia". To ostatni film z udziałem Prof. Władysława Bartoszewskiego, który zostanie wyemitowany w dniu jego pogrzebu 4 maja, o godz. 22:10.