TVP Sport

Artykuły - TVP Sport (116)

 • TVP Sport zastąpił w naziemnej telewizji cyfrowej kanał TVP Rozrywka

  TVP Sport zastąpił w naziemnej telewizji cyfrowej kanał TVP Rozrywka

  Od 7 czerwca TVP Sport w jakości SD jest nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej. Nadal nie jest jasne, czy tylko na czas mundialu, czy także po jego zakończeniu. Redakcja satkurier.pl skierowała w tej sprawie zapytanie do Centrum Informacji TVP, ale nie uzyskała oficjalnego komentarza.
 • Szkolnikowski: TVP Sport będzie w DVB-T na mundial

  Szkolnikowski: TVP Sport będzie w DVB-T na mundial

  W drugim wywiadzie z cyklu "#zapytajszefatvpsport" dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski powiedział, iż nadawca zamierza dotrzymać obietnicy i w trakcie mistrzostw świata TVP Sport będzie w naziemnej telewizji cyfrowej.
 • Kanał TVP Sport HD na igrzyska będzie za darmo dla wszystkich

  Kanał TVP Sport HD na igrzyska będzie za darmo dla wszystkich

  Na zimowe igrzyska olimpijskie w 2018 roku Telewizja Polska zamierza wprowadzić kanał TVP Sport na ósmy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej - zapowiada prezes TVP Jacek Kurski. To znaczy, że stację będzie można oglądać bez dodatkowych opłat.
 • Włodzimierz Szaranowicz nie będzie już szefem TVP Sport

  Włodzimierz Szaranowicz nie będzie już szefem TVP Sport

  Legenda redakcji sportowej Telewizji Polskiej, Włodzimierz Szaranowicz, rezygnuje z funkcji szefa kanału TVP Sport - podaje portal Wirualnemedia.pl.
 • Puchar Świata w hokeju i NHL w TVP Sport

  Puchar Świata w hokeju i NHL w TVP Sport

  Wielki hokej wraca na ekrany polskich telewizorów! Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję o zakupie praw do Pucharu Świata w hokeju na lodzie i NHL.
 • Czas na niekodowaną emisję TVP Sport!

  Czas na niekodowaną emisję TVP Sport!

  Niemcy mają dziecięcy Super RTL, a wiele na to wskazuje, że Polacy będą mieć uniwersalny Super Polsat. Tak się stanie, jeśli Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przystanie na prośbę nadawcy, aby Polsat Sport News zastąpić właśnie kanałem Super Polsat - jak przystało na naziemną telewizję cyfrową - emitującym prawdopodobnie powtórki.
 • 1. liga piłkarska w TVP Sport

  Zgodnie z informacjami Interii sprzed kilkunastu tygodni, Orange Sport kończy swoją działalność w dotychczasowej formule. Dziś podziękowano za pracę sporej grupie dziennikarzy, a flagowy produkt stacji czyli rozgrywki 1. ligi piłkarskiej mają trafić do TVP Sport.
 • Polska Liga Hokejowa - plan transmisji w TVP Sport

  Sześć meczów Polskiej Ligi Hokejowej pokaże do końca listopada kanał TVP Sport. - Gdyby liga miała sponsora, transmisji byłoby znacznie więcej, gdyż czas antenowy by się znalazł - mówi w rozmowie z Interią red. Stanisław Snopek z TVP.
 • TVP Sport HD od 12 stycznia. W kablu i na satelicie?

  TVP Sport HD od 12 stycznia. W kablu i na satelicie?

  TVP Sport od 12 stycznia 2014 roku będzie emitowany w jakości HD. Pierwszą imprezą, która zostanie pokazana w wysokiej rozdzielczości, będą mistrzostwa Europy mężczyzn w piłce ręcznej z udziałem reprezentacji Polski.
 • Hokej w TVP Sport przez trzy lata. Ponad 30 transmisji rocznie

  W ciągu trzech najbliższych sezonów najważniejsze transmisje z hokeja na lodzie będą dostępne w Telewizji Polskiej. Zgodnie z umową w każdym z tych sezonów kibice będą mogli obejrzeć ponad trzydzieści meczów - poinformował PZHL w swoim serwisie internetowym.