TVP Rozrywka

Artykuły - TVP Rozrywka (14)

 • TVP Sport zastąpił w naziemnej telewizji cyfrowej kanał TVP Rozrywka

  TVP Sport zastąpił w naziemnej telewizji cyfrowej kanał TVP Rozrywka

  Od 7 czerwca TVP Sport w jakości SD jest nadawany w naziemnej telewizji cyfrowej. Nadal nie jest jasne, czy tylko na czas mundialu, czy także po jego zakończeniu. Redakcja satkurier.pl skierowała w tej sprawie zapytanie do Centrum Informacji TVP, ale nie uzyskała oficjalnego komentarza.
 • Będzie kanał TVP Rozrywka International

  Będzie kanał TVP Rozrywka International

  30 stycznia 2014 roku Telewizja Polska ogłosiła, że "Rozrywka TVP idzie w świat". Okazuje się, że zarząd Telewizji Polskiej na posiedzeniu w dniu 29 stycznia postanowił powołać nowy, wyspecjalizowany kanał TVP Rozrywka International. Niestety kanał TVP Rozrywka International nie będzie dostępny w Polsce. Trafi do polskojęzycznych widzów w Ameryce Północnej i Australii.
 • "Muzeum polskiej piosenki..." w TVP Rozrywka

  "Muzeum polskiej piosenki..." w TVP Rozrywka

  Są piosenki, które na zawsze zmieniły muzyczny rynek i zapisały się w naszej pamięci. Wiąże się z nimi wiele anegdot, zakulisowych historii, zabawnych albo zaskakujących opowieści. Nieznane fakty związane z polskimi evergreenami już od soboty, 14 grudnia 2013 roku, w nowym programie TVP Rozrywka zatytułowanym "Muzeum polskiej piosenki, czyli historia jednego przeboju".
 • "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  "Czar par" wraca w TVP Rozrywka

  W TVP Rozrywka wraca kultowy teleturniej "Czar par", który w latach 90. ubiegłego wieku był wielkim przebojem TVP1. Jego gospodarzem był Krzysztof Ibisz. W każdym odcinku pary rywalizowały w nietypowych konkurencjach o cenne nagrody. TVP Rozrywka przypomina program w czwartki i niedziele.
 • Domisie śpiewają

  Domisie śpiewają

  Pogodne i zabawne teksty domisiowych bajek mają wartościowe walory wychowawcze. I napisane są w sposób zrozumiały nawet dla najmłodszych dzieciaków.
 • Dobre wyniki TVP Rozrywka

  Dobre wyniki TVP Rozrywka

  Systematycznie rośnie zainteresowanie TVP Rozrywka, najmłodszym kanałem tematycznym Telewizji Polskiej. W sobotę 1 czerwca br. TVP Rozrywka uzyskała najwyższe udziały w obu grupach od początku swojego istnienia. Udziały w grupie 4+ (ogół widowni) wyniosły 0,94 proc., natomiast w grupie komercyjnej (widzów pomiędzy 16 a 49 rokiem życia) - 0,96 proc.
 • W połowie kwietnia startuje TVP Rozrywka, w dalszej kolejności TVP Dokument i kanał dla dzieci

  W połowie kwietnia startuje TVP Rozrywka, w dalszej kolejności TVP Dokument i kanał dla dzieci

  TVP Rozrywka gotowa do startu. Za tydzień na multipleksie naziemnym będzie można odbierać nowy kanał tematyczny telewizji publicznej, który będzie emitował programy satyryczne, kabaretowe, festiwale i widowiska telewizyjne oraz koncerty i filmy komediowe. Trwają również przygotowania do uruchomienia TVP Dokument, natomiast na nowy kanał dla dzieci i młodzieży złożony został wniosek o koncesję. Kanał ma się opierać głównie na programach archiwalnych, polskich i zagranicznych. Na produkcję własnych na razie nie będzie pieniędzy.
 • TVP Rozrywka w MUX 3, kablówkach i nc+

  TVP Rozrywka w MUX 3, kablówkach i nc+

  15 kwietnia 2013 roku rusza kolejny kanał tematyczny telewizji publicznej TVP Rozrywka. To dziewiąty kanał tematyczny TVP (nie licząc emitowanego w internecie TVP Parlament). Program nowego kanału będzie emitowany 7 dni w tygodniu, od godz. 6 do godz. 2.00. Jak podaje TVP, kanał TVP Rozrywka będzie dostępny w sieciach kablowych. Prawdopodobnie pojawi się także w ofercie platformy nc+. Obecnie trwają rozmowy na ten temat.
 • Co znajdziemy w ramówce TVP Rozrywka?

  Co znajdziemy w ramówce TVP Rozrywka?

  Biuro Reklamy i Handlu Telewizji Polskiej rozpoczyna sprzedaż reklam w nowym kanale TVP Rozrywka, który rozpocznie nadawanie 15 kwietnia 2013 roku. Docelowy zasięg techniczny kanału ma być na poziomie TVP Seriale. Upubliczniono już wstępną ramówkę stacji.
 • Za tydzień zacznie nadawać TVP Rozrywka

  Za tydzień zacznie nadawać TVP Rozrywka

  Za tydzień w piątek ruszy nowy kanał tematyczny telewizji publicznej - TVP Rozrywka. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, komedie i wybrane seriale - poinformowała w czwartek TVP.