TVP Info

Artykuły - TVP Info (225)

 • Trwa afera w Trójce. Są nowe postanowienia sądu w sprawie TVP

  Trwa afera w Trójce. Są nowe postanowienia sądu w sprawie TVP

  Afera w radiowej Trójce trwa od maja. W końcu sprawa trafiła do sądu. Są pierwsze postanowienia w sprawie artykułów zamieszczanych przez TVP Info.
 • Fani BTS oburzeni materiałem TVP Info. Poszło o "enerdowskich lodziarzy"

  Fani BTS oburzeni materiałem TVP Info. Poszło o "enerdowskich lodziarzy"

  Furorę na Twitterze robią hasztagi #tvpisover i #tvpinfoisover po materiale "W tyle wizji" w TVP Info. Prowadzący porównali wokalistów koreańskiego zespołu BTS do lodziarzy.
 • De Mono kontra TVP. Jest ostre oświadczenie!

  De Mono kontra TVP. Jest ostre oświadczenie!

  Dowodzony przez Andrzeja Krzywego zespół De Mono na swoim profilu na Facebooku wystosował oświadczenie w sprawie wykorzystania piosenki "Kochać inaczej" w programie "W tyle wizji" w TVP Info.
 • Skargi na słowa Wojciecha Cejrowskiego w TVP Info

  Skargi na słowa Wojciecha Cejrowskiego w TVP Info

  Wojciech Cejrowski był 25 października gościem programu "Minęła 20" w TVP Info. Po jego wypowiedziach do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło prawie 500 skarg. Co mówił kontrowersyjny dziennikarz i podróżnik?
 • "Studio Polska" w TVP Info na cenzurowanym

  "Studio Polska" w TVP Info na cenzurowanym

  Posłanka Nowoczesnej Monika Rosa złożyła we wtorek skargę do KRRiT na Telewizję Polską "w związku z mową nienawiści i pogardą wobec osób homoseksualnych" w programie "Studio Polska" w TVP Info. Rosa domaga się wszczęcia postępowania kontrolnego i nałożenia kary pieniężnej.
 • Skarga Nowoczesnej do KRRiT na TVP

  Skarga Nowoczesnej do KRRiT na TVP

  Nowoczesna skierowała do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skargę przeciwko Telewizji Polskiej. Chodzi między innymi o program "Studio Polska", którego emisja odbyła się 28 stycznia na antenie TVP Info.
 • Ewa Bugała z nowym programem "Nie da się ukryć"

  Ewa Bugała z nowym programem "Nie da się ukryć"

  1 czerwca na antenie TVP Info zadebiutuje nowy program "Nie da się ukryć". Jego gospodynią została była reporterka "Wiadomości"- Ewa Bugała.
 • ​TVP Info podała nieprawdziwą informację o szpiegostwie Ryszarda Petru

  ​TVP Info podała nieprawdziwą informację o szpiegostwie Ryszarda Petru

  "Dziś około godziny 21 funkcjonariusze Urzędu Ochrony Państwa zatrzymali posła Ryszarda P., przewodniczącego partii Nowoczesna. Prokuratura postawiła zarzut szpiegostwa na rzecz obcego państwa; domniemanie, że chodzi o Rosję. Trwa właśnie posiedzenie prezydium Sejmu w sprawie immunitetu posła Ryszarda P." - podała na swojej antenie telewizja TVP Info.
 • TVP Info HD startuje w MUX 3

  TVP Info HD startuje w MUX 3

  Telewizja Polska poinformowała, że w nocy z 29 na 30 września 2016 roku (z czwartku na piątek) nastąpi zmiana w emisji programu TVP Info w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Program TVP Info w multipleksie MUX 3 będzie nadawany w wysokiej rozdzielczości HD. TVP Info HD będzie już trzecim kanałem Telewizji Polskiej nadawanym w HD w ramach naziemnej telewizji cyfrowej - obok TVP1 HD i TVP2 HD.
 • ​Bracia Karnowscy z programem w TVP Info

  ​Bracia Karnowscy z programem w TVP Info

  Od września w ramówce TVP Info znajdzie się nowy program - "Salon Dziennikarski - Floriańska 3", prowadzony przez Jacka i Michała Karnowskich.