Fakty - TVP 2

Artykuły - TVP 2 (7)

 • KRRiT: Przed II turą w TVP więcej było marszałka

  KRRiT: Przed II turą w TVP więcej było marszałka

  W audycjach własnych, emitowanych w trakcie kampanii przed II turą wyborów prezydenckich zarówno TVP, jak i Polskie Radio więcej czasu poświęciły Bronisławowi Komorowskiemu niż Jarosławowi Kaczyńskiemu - wynika z raportu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
 • Wnieśli broń do Sejmu i bombę na dworzec

  Wnieśli broń do Sejmu i bombę na dworzec

  Dziennikarze Super Expressu i TVP 2 wnieśli broń do sali obrad w Sejmie. Jak to zrobili? Wykorzystali... okno w toalecie. Tą drogą - ale nie tylko - dostanie się do serca polskiej demokracji każdy! Także terrorysta z prawdziwą bronią lub potężnym ładunkiem wybuchowym.
 • Telewizja podzielona między PiS i SLD

  Telewizja podzielona między PiS i SLD

  PiS i SLD ostro negocjują w sprawie przyszłych władz telewizji publicznej. "Dziennikowi" udało się poznać wstępne ustalenia.
 • Lis jeszcze bez nazwy, ale z Rubikiem

  Lis jeszcze bez nazwy, ale z Rubikiem

  Program publicystyczny Tomasza Lisa w Telewizji Polskiej to ostatnio najgłośniejsze wydarzenie na medialnym rynku. Jego premierowy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć dopiero za kilka tygodni.
 • Benedykt Polak osiadł w Krakowie

  W sobotę na krakowskim Rynku zakończyła się dwumiesięczna Ekspedycja Szlakiem Benedykta Polaka. Ekipa programu dokumentalnego przygotowywanego dla TVP 2 nagrała ostatnie ujęcia w klasztorze oo. Franciszkanów - informuje "Dziennik Polski".
 • Orgia smaków

  Orgia smaków

  Kto by przypuszczał, że skromnie rozpoczęty przed 10 laty plebiscyt "Telekamery" dorówna rozmachem organizacyjnym i renomą "Wiktorom". Frekwencja głosujących też była imponująca (dwa i pół miliona czytelników oddało swoje głosy na przestrzeni tych lat), może dlatego, że ludzie poczuli, iż w tym plebiscycie oni sami decydują, kogo wyróżnić w 10 kategoriach.
 • Paradowska Dziennikarzem Roku 2002

  Janina Paradowska z "Polityki" została Dziennikarzem Roku 2002. Tytuł po raz szósty przyznał miesięcznik branżowy Press. Zwycięzczyni otrzymała statuetkę złotej stalówki i 10 tys. dolarów.