TVN Style

Artykuły - TVN Style (68)

 • Agata Młynarska dostała nowy program

  Agata Młynarska dostała nowy program

  ​Agata Młynarska i Kinga Zawodnik poprowadzą nowe programy w TVN Style. Obie prezenterki nie chcą zdradzić zbyt wielu szczegółów. Wiadomo jednak, że jeden z programów najpierw będzie emitowany w Internecie.
 • "Cała prawda" w TVN Style

  "Cała prawda" w TVN Style

  W dobie Internetu wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Każdego dnia docierają do nas coraz to nowsze informacje o tym jak powinniśmy żyć, jeść czy spać. W jednej chwili rzeczy uznawane za zdrowe okazują się być szkodliwe. Które produkty kupować? W jakie teorie wierzyć? Jak w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek? Na szczęście w TVN Style jest ktoś, kto zna "Całą prawdę". To nowa prowadząca - dziennikarka naukowa Karolina Głowacka. Pierwszy odcinek już 4 kwietnia o godz. 17:00.
 • Agata Młynarska z nowym programem "Eks-tra zmiana”

  Agata Młynarska z nowym programem "Eks-tra zmiana”

  "Eks-tra zmiana" to nowy program, który poprowadzi Agata Młynarska. Metamorfozy rozwodników będziemy oglądać w TVN Style jesienią.
 • Nowy sezon w TVN Style coraz bliżej

  Nowy sezon w TVN Style coraz bliżej

  Edyta Górniak i Robert Lewandowski wystąpią "W roli głównej" u Magdy Mołek. Izabela Janachowska pomoże młodym parom dopiąć wszystko "na ostatni guzik" w dwa dni, a "Pani gadżet" świętować będzie 10. sezon. To i wiele nowości w stacji TVN Style - już od września.
 • Sablewska i jej sposób na modę

  Sablewska i jej sposób na modę

  Maja Sablewska podkreśla, że czerpie z własnych doświadczeń, aby pomóc kobietom zaakceptować swój wygląd. Wszystko po to, by podobnie jak ona mogły przejść metamorfozę. Stylistka przekonuje, że program "Sablewskiej sposób na modę" ma na celu dowartościować kobiety i wydobyć z nich piękno.
 • Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  - Nie będę przekonywała wszystkich, że tytuł Miss Polonia nie pomógł mi w życiu - przyznaje z Paulina Krupińska. Wiosną Krupińska zadebiutuje w roli nowej prowadzącej w programie "Klinika urody" emitowanym na antenie TVN Style.
 • Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  Krupińska i Kuźniar nowymi gwiazdami TVN Style

  "Słodka rywalizacja" pod okiem Agnieszki Pilaszewskiej, Paulina Krupińska zaprosi widzów do "Kliniki urody" oraz Jarosław Kuźniar, który zboczy z turystycznych szlaków Rio - to niektóre z nowości TVN Style. Oprócz popularnych programów stacja proponuje ciekawe dokumenty.
 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.
 • Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  "Projekt Tyszka", "Sablewskiej sposób na modę", "Pascal po polsku" i "Życie bez wstydu" - to jesienne nowości stacji TVN Style. W najnowszej ramówce stacji nie zabraknie również szokujących dokumentów jak "Oblicza prostytucji" czy "Bad Girls. Cela 77".
 • Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  Była menedżerka gwiazd i była jurorka programu "X Factor" zachwala wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego w twarz.

Filmy - TVN Style (5)