Film - TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (892)

 • Nie będzie już Magdy Mołek w TVN?

  Nie będzie już Magdy Mołek w TVN?

  Widzowie TVN Style nie zobaczą jesienią talk-show Magdy Mołek "W roli głównej". Programu nie ma w jesiennej ramówce stacji. Co się stało?
 • ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  "TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo; sugestie, że jest inaczej, są fałszywe" - oświadczyła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
 • TVN zawiesza emisję premierowych seriali i programów

  TVN zawiesza emisję premierowych seriali i programów

  TVN zawiesi emisję premierowych odcinków serialowych nowości: „Kodu genetycznego” i „Chyłki - kasacji”- wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Z ramówki stacji z końcem marca znikną również nowe odcinki programów: „Kuba Wojewódzki”, „Co za tydzień”, „Kuchenne rewolucje”, „Superwizjer” i „Milionerzy”.
 • Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  We wtorek, 25 lutego, odbyła się prezentacja wiosennej oferty programowej TVN i TVN7 oraz kanałów tematycznych, oferty Player i projektów grupy Discovery. Konferencję poprowadzili w duecie Magdalena Mołek i Piotr Kraśko, a o największych hitach i nowościach poinformował Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Programowy - Edward Miszczak. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji oraz uczestnicy nowych programów. Prawie 160 osób! Największe emocje wzbudziły oczywiście nowości.
 • Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  We wtorek poznaliśmy wiosenną ofertę programową Grupy TVN Discovery. Promocji towarzyszyła spotu wizerunkowego, w którym aktorzy, dziennikarze i prezenterzy śpiewają utwór "Bez Ciebie (Inwokacja)" z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.
 • "Gwiezdne wojny" między Polsatem i TVN-em

  "Gwiezdne wojny" między Polsatem i TVN-em

  Z okazji premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" Polsat i TVN postanowiły w piątkowy wieczór przypomnieć wcześniejsze filmy serii. Widzowie staną jednak przed nie lada dylematem, ponieważ seanse filmów "Gwiezdne wojny. Powrót Jedi" (Polsat) oraz "Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy" (TVN) rozpoczną się o tej samej porze.
 • TVN pokaże 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  TVN pokaże 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  W niedzielę 12 stycznia w Polsce i w blisko 100 miejscach na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane w 28. Finale WOŚP zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. TVN Discovery Polska po raz czwarty została głównym partnerem telewizyjnym akcji. Relację z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVN, TVN24, TTV oraz w serwisie Player.pl. Jak zawsze, o godz. 20 zabłyśnie „Światełko do nieba”.
 • TVN musi zapłacić 250 tysięcy złotych kary

  TVN musi zapłacić 250 tysięcy złotych kary

  Sąd Najwyższy oddalił skargę kasacyjną złożoną przez telewizję TVN w związku z nałożeniem na stację przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji kary w wysokości 250 złotych - wynika z informacji portalu Gazeta.pl.
 • Adam Pieczyński odchodzi z TVN! Skąd taka decyzja?

  Adam Pieczyński odchodzi z TVN! Skąd taka decyzja?

  Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24 i "Faktów", dyrektor pionu informacji TVN, a prywatnie mąż dziennikarki Justyny Pochanke, rezygnuje ze stanowiska. Zastąpi go Michał Samul. Jakie są powody tej decyzji?
 • "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  Trwają zdjęcia do nowego serialu TVN "Kod genetyczny". Główne role w produkcji grają: Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Na fotelu reżysera zasiada Adrian Panek ("Wilkołak", "Daas", "Pułapka").