Nowe Technologie - TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (19)

 • Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Do ustawy o kinematografii dodane zostały przepisy regulujące m.in. wysokość i zasady dokonywania wpłat na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przez podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie. Nowy podatek audiowizualny obowiązuje takie platformy jak Netflix, Cyfrowy Polsat, HBO GO i TVN Discovery Polska. Czy to oznacza możliwą podwyżkę cen?
 • Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą wspólnie nową platformę streamingową

  Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą wspólnie nową platformę streamingową

  Discovery (właściciel m.in. TVN-u) i Cyfrowy Polsat podpisały umowę joint venture dotyczącą utworzenia wspólnej platformy OTT (np. serwisu streamingowego działającego na podobnej zasadzie jak np. Netflix) dostępnej na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych.
 • nc+ usuwa kanały SD TVN ze swojej oferty

  nc+ usuwa kanały SD TVN ze swojej oferty

  Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl, 19 października br. rozpoczyna się proces wyłączania kanałów SD Grupy TVN z oferty platformy nc+. Co istotne, nie jest to jednoznaczne z usunięciem przekazu tych kanałów z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E). W chwili obecnej uprawnienia dla kanału TVN nie są już przesyłane.
 • T-Mobile i TVN uruchomią T-Mobile Zone

  T-Mobile i TVN uruchomią T-Mobile Zone

  TVN oraz T-Mobile Polska ogłosiły, że zawarły strategiczne partnerstwo i wspólnie uruchomią w najbliższym czasie nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) T-Mobile Zone, działający pod marką Player i oferowany wszystkim obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile.
 • TVN na razie nie uruchomi usługi HbbTV

  TVN na razie nie uruchomi usługi HbbTV

  Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN, powiedział serwisowi Wirtualnemedia.pl, że potencjał wykorzystania usługi telewizji hybrydowej w standardzie HbbTV będzie zależeć od tego jak szybko zbuduje zasięg.
 • Telewizja "n" i TP łączą siły

  Telewizja "n" i TP łączą siły

  Telekomunikacja Polska oraz TVN podpisały umowę o współpracy, która umożliwi obu stronom rozszerzenie ofert produktowych. Abonenci "n" będą mogli korzystać z usług telekomunikacyjnych, z kolei klienci TP otrzymają dostęp do oferty telewizji "n".