menway - TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (21)

 • Był gwiazdą telewizji. Zmienił swoje życie na lepsze!

  Był gwiazdą telewizji. Zmienił swoje życie na lepsze!

  ​Pewnego dnia nie zatrzymał się na piętrze swojej redakcji, lecz pozwolił windzie pojechać dalej. Ta chwila była przełomowa, bo pomogła mu w podjęciu niezwykle ważnych, życiowych decyzji.
 • Kobiety wierzą w magię jego skalpela

  Kobiety wierzą w magię jego skalpela

  Zapewne wielu jego pacjentów powie o nim - cudotwórca. Za pomocą skalpela poprawia to, co przeoczyła matka natura, i jest w tym naprawdę dobry. Jego pracę mogą oceniać miliony Polaków, bo stał się główną postacią programu telewizyjnego. Złośliwi powiadają, że przez kamery z lekarza zmienia się w celebrytę. Jak doktor Marek Szczyt radzi sobie z tego typu opiniami i krytyką?
 • Billboardy z Dodą powodują wypadki

  Billboardy z Dodą powodują wypadki

  O tym, jak przekonać znaną kobietę, by rozebrała się do "Playboya" i komu jego żona odstrzeliłaby genitalia, Marcin Meller opowiada Annie Laszuk z magazynu "Essence".
 • Kamienie zamiast wydm

  Kamienie zamiast wydm

  Mimo, że Rajd Dakar już za nami, ciągle dostarcza sporo emocji. Przekonać się o tym można było na konferencji prasowej w Warszawie z udziałem członków największego w historii polskiego zespołu, który rywalizował w pustynnym maratonie.
 • Zwycięzcy są na mecie!

  Zwycięzcy są na mecie!

  Plan wykonany - Albert Gryszczuk i Jarek Kazberuk, zawodnicy Diverse Extreme TVN Turbo Team, osiągnęli metę w 29. rajdzie Dakar. Są jedyną polską załogą samochodową, która ukończyła tegoroczną edycję najtrudniejszego terenowego rajdu świata.
 • Land Rover EvoDakar wylicytowany!

  Land Rover EvoDakar wylicytowany!

  123 100 zł wpłynie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z licytacji Land Rovera EvoDakar Diverse Extreme TVN Turbo Team.
 • Upał, kurz i czarna Afryka

  Upał, kurz i czarna Afryka

  Prototypowy, zbudowany w Polsce samochód Land Rover EvoDakar nadal walczy w 29. edycji rajdu Dakar. Albert Gryszczuk i Jarek Kazberuk, załoga Diverse Extreme TVN Turbo Team, są coraz bliżej upragnionej mety w stolicy Senegalu.
 • Pętla w upale

  Pętla w upale

  Albert Gryszczuk i Jarek Kazberuk, załoga Diverse Extreme TVN Turbo Team, są już coraz bliżej upragnionego celu. Dziesiąty etap rajdu Dakar ukończyli na 97. miejscu.
 • Niezniszczalni

  Niezniszczalni

  Załoga samochodowa Diverse Extreme TVN Turbo Team po dwóch dniach spędzonych na pustyni wróciła na biwak w Nema. Albert Gryszczuk i Jarek Kazberuk pokonali dwa najtrudniejsze etapy rajdu Dakar 2007.
 • Pechowy początek 8. oesu

  Pechowy początek 8. oesu

  Trasa 8., najdłuższego podczas tegorocznego rajdu Dakar oesu, według przewidywań startujących w pustynnym maratonie zawodników, to ogromne wyzwanie dla ludzi i sprzętu. Po jednodniowej przerwie, ze zregenerowanymi siłami wyruszyli na trasę.