dzikikraj - TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (4)

 • Materiał TVN: "Licealistka wypowiada wojnę rodzinie Tusków"

  Materiał TVN: "Licealistka wypowiada wojnę rodzinie Tusków"

  Licealistka z Gorzowa, która zapytała, czemu Tusk jest zdrajcą Polski, może być konkurencją dla jego córki - prezentujemy materiał TVN bez komentarza. Z ograniczeniem zaledwie od 12 lat, bo młodzież teraz taka rozpolitykowana, że szkoda studzić zapał.
 • Wymiana uprzejmości między dziennikarzem TVN a posłem PiS

  Wymiana uprzejmości między dziennikarzem TVN a posłem PiS

  "Policja nikogo nie wypuszcza!" kontra "stoję obok pana i widzę, jak pan kłamie". Tak sobie twittowali obecni na organizowanym przez ONR i Młodzież Wszechpolską "Marszu Niepodległości" dziennikarz TVN-owskiej "Uwagi" Szymon Jadczak i poseł PiS Przemysław Wipler.
 • Wpadka prezenterów TVN24. Dziennikarz Wyborczej grzmi

  Wpadka prezenterów TVN24. Dziennikarz Wyborczej grzmi

  "Dla spikerów z TVN24 historia zaczęła się wczoraj. Wiedzą, kto to Ziobro, Tusk, Doda, Cichopek... No bo Doda to jest ktoś, ale Foch? - nikt go nie zna! - pisze dziennikarz Gazety Wyborczej Witold Gadomski.
 • Wyzwanie Kuźniara. Można zwolnić go z pracy…

  Wyzwanie Kuźniara. Można zwolnić go z pracy…

  Redaktor TVN24 Jarosław Kuźniar przeczytał na antenie bardzo krytyczny mail na temat swojej pracy w telewizji, który brzmiał: "Wiecie o tym, że jesteście tak prymitywni, że powinniście prowadzić jakieś wiejskie imprezy, a nie w telewizji się przedstawiać". Kuźniar zapowiedział, że jeśli otrzyma 1000 takich listów, to zwolni się z pracy...