TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3062)

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (20)

 • Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska już dawno wyszła z cienia swojej matki Katarzyny Grocholi. Dziś jest cenioną osobowością telewizyjną, ale na swój sukces zaczęła pracować już wiele lat temu. W 1998 roku została prowadzącą program Rower Błażeja emitowany w TVP. Następnie wcieliła się w rolę wydawcy, a w kolejnych latach m.in. prowadziła "Pytanie na śniadanie". Obecnie prezenterka kojarzona jest bardziej z telewizją TVN, z którą współpracuje od wielu lat.
 • Dawid Podsiadło - niepozorny wokalista

  Popularność zdobył za sprawą telewizyjnego talent show. Widzowie pokochali go za szczerość, skromność oraz niebywałą barwę głosu. Jaką karierę Dawidowi Podsiadło wróżycie w kolejnych dziesięcioleciach?
 • Grupa TVN chce docierać do widzów poprzez wszystkie platformy

  Grupa TVN chce nadal walczyć o uwagę widzów, wykorzystując różne metody komunikacji. Stawia więc mocno na kanał online oraz na dostęp do treści poprzez urządzenia mobilne. Ma to związek z zadowalającymi wynikami kanału TVN24 Biznes i Świat. Komentuje Maciej Maciejowski, TVN.
 • Martyna Wojciechowska: oko w oko z wampirzycą

  Duża dawka wiedzy o świecie, duża dawka pozytywnej energii i niesamowite spotkania, m.in. z kobietą-wampirem - Martyna Wojciechowska obiecuje, że czwarty sezon "Kobiety na krańcu świata" będzie najlepszym z dotychczasowych!