TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3027)

 • Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny: Nabór do drugiej edycji!

  Festiwal Filmów w Czasie Kwarantanny: Nabór do drugiej edycji!

  ​Rozpoczął się nabór do drugiej edycji Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny, który organizowany jest przez TVN Fabuła. Najciekawsze projekty wybierze jury w składzie: Olga Bołądź, Kuba Czekaj, Anna Jadowska i Natasza Parzymies.
 • "Power Couple": Olivier Janiak miał być uczestnikiem, został prowadzącym

  "Power Couple": Olivier Janiak miał być uczestnikiem, został prowadzącym

  Prowadzącym pierwszej polskiej edycji programu "Power Couple" jest Olivier Janiak. Pierwotnie jednak znany dziennikarz wraz ze swoją żoną, modelką Karoliną Malinowską, przymierzani byli do roli uczestników. Ze względu na nauczanie zdalne trojga swoich synów nie mogli sobie jednak pozwolić na to, by na trzy tygodnie odciąć się od życia rodzinnego.
 • ​Jarosław Jakimowicz złożył pozew przeciwko TVN

  ​Jarosław Jakimowicz złożył pozew przeciwko TVN

  Jarosław Jakimowicz pozwał telewizję TVN o ochronę dóbr osobistych za program, w którym został pomówiony o gwałt. Gwiazdor TVP Info w mediach społecznościowych opublikował fragment dokumentu, z którego wynika, że będzie domagał się od telewizji opublikowania oświadczenia w sprawie.
 • "Patologie pracownicze" w TVN? Zarzuty byłego współpracownika

  "Patologie pracownicze" w TVN? Zarzuty byłego współpracownika

  W ostatnich tygodniach głośno było o odejściach kolejnych dziennikarzy z TVN. Teraz Kamil Różalski, który przez wiele lat był operatorem obrazu w TVN, zarzucił firmie poważne naruszenia praw pracowniczych. Co na to stacja? Zapewnia, że wszyscy pracownicy i współpracownicy są zatrudnieni zgodnie z przepisami.
 • ​Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. "To już nie jest moje miejsce"

  ​Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. "To już nie jest moje miejsce"

  Z TVN 24 odchodzi wieloletni prowadzący programy informacyjne Igor Sokołowski. "To już nie jest moje miejsce" - napisał dziennikarz w pożegnalnym e-mailu do kolegów z redakcji. To już kolejny dziennikarz, który w ostatnim czasie żegna się z TVN24.
 • Uczestnik "Top Model" usunięty z finału

  Uczestnik "Top Model" usunięty z finału

  Na dzień przed finałem 9. edycji programu "Top Model" do sieci trafiły zaskakujące informacje. Według ustaleń internautów i mediów plotkarskich uczestnik telewizyjnego show Dominic D'Angelica w 2011 roku miał zostać skazany w USA za przestępstwo seksualne. Produkcja postanowiła usunąć mężczyznę z finału.
 • "Kosmiczny wykop": Robert Lewandowski bohaterem animowanego serialu

  "Kosmiczny wykop": Robert Lewandowski bohaterem animowanego serialu

  "Kosmiczny wykop" to animowany serial, którego pierwszy odcinek wyemituje w niedzielę, 27 września, stacja TVN. Bohaterem tej kreskówki jest Robert Lewandowski, który trafi na planetę Spaceball, gdzie będzie miał do wykonania specjalną misję. Serial powstał we współpracy z piłkarzem.
 • Magda Mołek odchodzi z TVN

  Magda Mołek odchodzi z TVN

  Ale niespodzianka! Magda Mołek to kolejna osoba, która w ostatnim czasie pożegnała się z TVN. Dziennikarka oficjalnie poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Nie będzie już Magdy Mołek w TVN?

  Nie będzie już Magdy Mołek w TVN?

  Widzowie TVN Style nie zobaczą jesienią talk-show Magdy Mołek "W roli głównej". Programu nie ma w jesiennej ramówce stacji. Co się stało?
 • Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Do ustawy o kinematografii dodane zostały przepisy regulujące m.in. wysokość i zasady dokonywania wpłat na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przez podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie. Nowy podatek audiowizualny obowiązuje takie platformy jak Netflix, Cyfrowy Polsat, HBO GO i TVN Discovery Polska. Czy to oznacza możliwą podwyżkę cen?

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (39)