TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3096)

 • "Tylko nie mów nikomu": TVN wyemituje głośny dokument

  "Tylko nie mów nikomu": TVN wyemituje głośny dokument

  Po WP kolejna telewizja zdecydowała się wyemitować "Tylko nie mów nikomu", dokument braci Sekielskich o pedofilii w kościele. TVN pokaże go w piątek 17 maja o godzinie 23. Dokument trafił także na VoD.pl, gdzie można go obejrzeć za darmo.
 • "Big Brother": Wpadka w programie na żywo

  "Big Brother": Wpadka w programie na żywo

  We wtorkowym wydaniu "Big Brother Nocą" doszło do niezręcznej sytuacji. Gośćmi programu byli znajomi Magdy Wójcik, którzy komentowali jej relację z Olehem Riaszeńczewem. Przyjaciele uczestniczki przyznali, że transmisję na żywo z domu Wielkiego Brata oglądają niemal przez cały czas. W pewnym momencie Filip Chajzer zapytał o "największą ciekawostkę" dotyczącą streamingu. Chyba jednak nie taką odpowiedź chciał usłyszeć...
 • "Szóstka": Serial z misją

  "Szóstka": Serial z misją

  Serial "Szóstka" przedstawia trzy nieznajome pary, które zostały włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerek. Zdaniem reżyserki, Kingi Dębskiej, ta produkcja ma też rolę misyjną - może zmienić nastawienie Polaków do transplantologii.
 • "Big Brother": Karna nominacja dla Justyny. Marlena opuszcza Dom Wielkiego Brata

  "Big Brother": Karna nominacja dla Justyny. Marlena opuszcza Dom Wielkiego Brata

  Czwartkowe przedpołudnie było dla uczestników "Big Brothera" bardzo emocjonujące. Wielki Brat miał dla mieszkańców ważny komunikat, na który ci czekali od środowego wieczora. Dowiedzieli się oni wtedy, że Justyna Żak złamała regulamin. Konsekwencje jej zachowania mogła ponieść cała grupa...
 • "Big Brother": Uczestnicy przekroczyli granicę. Polały się łzy

  "Big Brother": Uczestnicy przekroczyli granicę. Polały się łzy

  Napięcie pomiędzy Łukaszem Darłakiem a innymi uczestnikami "Big Brothera" od jakiegoś czasu narastało. Ostatnio pomiędzy nim a Tomaszem Urbanem i Maciejem Borowiczem wywiązała się kolejna nieprzyjemna sytuacja. Łukaszowi w końcu puściły nerwy. Uczestnik, który niedawno przyznał się przed pozostałymi do bycia homoseksualistą, wybuchnął płaczem w pokoju zwierzeń.
 • "Big Brother": Gdzie oglądać?

  "Big Brother": Gdzie oglądać?

  "Big Brother": Gdzie oglądać online i w telewizji? Transmisja na żywo na platformie Player pozwala na śledzenie poczynań mieszkańców Domu Wielkiego Brata przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W telewizji uczestników można oglądać w pasmach "Big Brother", "Big Brother Tydzień", "Big Brother Pobudka", "Big Brother Popołudnie", "Big Brother Podwieczorek" i "Big Brother Nocą". Sprawdź godziny emisji na kanałach TVN7 i TVN.
 • "Milionerzy": Gdzie mieści się siedziba prezydenta? Wiedzielibyście?

  "Milionerzy": Gdzie mieści się siedziba prezydenta? Wiedzielibyście?

  Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe, Hubert Urbański i milion jako główna nagroda. W polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" najwyższą stawkę udało się zgarnąć tylko Krzysztofowi Wójcikowi w 2010 roku i Marii Romanek w 2018 roku. Jakie pytania sprawiają trudności uczestnikom gry?
 • Sorry Boys: Zobacz teledysk "Jesteś pragnieniem" (spot TVN)

  Sorry Boys: Zobacz teledysk "Jesteś pragnieniem" (spot TVN)

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Jesteś pragnieniem" grupy Sorry Boys. Piosenkę można było usłyszeć w nowym spocie filmowym telewizji TVN.
 • "Starsza pani musi fiknąć" od kwietnia w TVN

  "Starsza pani musi fiknąć" od kwietnia w TVN

  W kwietniu 2019 roku TVN wyemituje pierwszy odcinek polskiej wersji formatu "50 Ways to Kill Your Mammy". W programie "Starsza pani musi fiknąć" zobaczymy między innymi Andrzeja Piasecznego z mamą, Dawida Kwiatkowskiego z mamą oraz Pawła Fajdka z tatą.
 • Tomasz Sianecki i "Szkło kontaktowe": Może będą nowi goście

  Tomasz Sianecki i "Szkło kontaktowe": Może będą nowi goście

  - Mam wrażenie, że niektórzy nasi widzowie im bardziej nie lubią pewnych osób, tym chętniej je oglądają, żeby z satysfakcją wytykać im błędy. Kochają ich nienawidzić – uśmiecha się dziennikarz Tomasz Sianecki, który jest jednym z gospodarzy programu "Szkło kontaktowe" w TVN24.

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (24)