TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3070)

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (21)

 • KOściukiewicz w "Diagnozie"

  Mateusz Kościukiewicz dołączył niedawno do obsady TVN-owskiej „Diagnozy”. - Po wieloletniej pracy w filmach chcę spróbować też innych rzeczy - deklaruje aktor.
 • Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska już dawno wyszła z cienia swojej matki Katarzyny Grocholi. Dziś jest cenioną osobowością telewizyjną, ale na swój sukces zaczęła pracować już wiele lat temu. W 1998 roku została prowadzącą program Rower Błażeja emitowany w TVP. Następnie wcieliła się w rolę wydawcy, a w kolejnych latach m.in. prowadziła "Pytanie na śniadanie". Obecnie prezenterka kojarzona jest bardziej z telewizją TVN, z którą współpracuje od wielu lat.
 • Dawid Podsiadło - niepozorny wokalista

  Popularność zdobył za sprawą telewizyjnego talent show. Widzowie pokochali go za szczerość, skromność oraz niebywałą barwę głosu. Jaką karierę Dawidowi Podsiadło wróżycie w kolejnych dziesięcioleciach?
 • Grupa TVN chce docierać do widzów poprzez wszystkie platformy

  Grupa TVN chce nadal walczyć o uwagę widzów, wykorzystując różne metody komunikacji. Stawia więc mocno na kanał online oraz na dostęp do treści poprzez urządzenia mobilne. Ma to związek z zadowalającymi wynikami kanału TVN24 Biznes i Świat. Komentuje Maciej Maciejowski, TVN.