TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3018)

 • Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Netflix i HBO GO będą droższe? Winny nowy podatek audiowizualny

  Do ustawy o kinematografii dodane zostały przepisy regulujące m.in. wysokość i zasady dokonywania wpłat na rzecz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przez podmioty dostarczające audiowizualne usługi medialne na żądanie. Nowy podatek audiowizualny obowiązuje takie platformy jak Netflix, Cyfrowy Polsat, HBO GO i TVN Discovery Polska. Czy to oznacza możliwą podwyżkę cen?
 • ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  "TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo; sugestie, że jest inaczej, są fałszywe" - oświadczyła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.
 • #koncertdlabohaterów: Viki Gabor, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz i inni w szczytnym celu

  #koncertdlabohaterów: Viki Gabor, Patrycja Markowska, Maryla Rodowicz i inni w szczytnym celu

  W sobotę (4 kwietnia) na żywo można było oglądać charytatywny #koncertdlabohaterów z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas wydarzenia zbierane były środki na wsparcie walki z pandemią koronawirusa.
 • TVN zawiesza emisję premierowych seriali i programów

  TVN zawiesza emisję premierowych seriali i programów

  TVN zawiesi emisję premierowych odcinków serialowych nowości: „Kodu genetycznego” i „Chyłki - kasacji”- wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Z ramówki stacji z końcem marca znikną również nowe odcinki programów: „Kuba Wojewódzki”, „Co za tydzień”, „Kuchenne rewolucje”, „Superwizjer” i „Milionerzy”.
 • "Bez Ciebie": Nowa reklama TVN z gwiazdami. Kto śpiewa? [TEKST]

  "Bez Ciebie": Nowa reklama TVN z gwiazdami. Kto śpiewa? [TEKST]

  "Bez Ciebie", piosenka Kabaretu Starszych Panów, promuje nową ramówkę TVN-u. Utwór w reklamie śpiewają największe gwiazdy stacji: Hubert Urbański, Magda Gessler i Kuba Wojewódzki.
 • Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  We wtorek, 25 lutego, odbyła się prezentacja wiosennej oferty programowej TVN i TVN7 oraz kanałów tematycznych, oferty Player i projektów grupy Discovery. Konferencję poprowadzili w duecie Magdalena Mołek i Piotr Kraśko, a o największych hitach i nowościach poinformował Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Programowy - Edward Miszczak. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji oraz uczestnicy nowych programów. Prawie 160 osób! Największe emocje wzbudziły oczywiście nowości.
 • Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  Gwiazdy TVN-u śpiewają w wiosennym spocie wizerunkowym

  We wtorek poznaliśmy wiosenną ofertę programową Grupy TVN Discovery. Promocji towarzyszyła spotu wizerunkowego, w którym aktorzy, dziennikarze i prezenterzy śpiewają utwór "Bez Ciebie (Inwokacja)" z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.
 • Viki Gabor odwołała występ w TVN. Co się stało?

  Viki Gabor odwołała występ w TVN. Co się stało?

  Viki Gabor i Kayah podczas gali Bestsellerów Empiku (4 lutego) miały po raz pierwszy miała wykonać na żywo piosenkę "Ramię w ramię". Tak się jednak nie stało. Wszystko z powodu choroby 12-letniej wokalistki.
 • TVN przeprasza za materiał z "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku. "Rozpoczęliśmy postępowanie"

  TVN przeprasza za materiał z "Dzień Dobry TVN" o Jungkooku. "Rozpoczęliśmy postępowanie"

  Stacja TVN wystosowała oficjalny komentarz z przeprosinami w sprawie materiału wyemitowanego w "Dzień Dobry TVN" 28 stycznia, który dotyczył wokalisty koreańskiego zespołu BTS Jungkooka. Fani zespołu byli oburzeni tym, co zobaczyli i twierdzili, że w programie zakpiono z gwiazdora oraz azjatyckiego typu urody.
 • Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy? [WYNIKI OGLĄDALNOŚCI]

  Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy? [WYNIKI OGLĄDALNOŚCI]

  Według danych Nielsena Sylwestra Marzeń z Dwójką oglądało w tej stacji średnio 4,96 mln widzów, Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie - 2,19 mln osób, a koncert Warszawa - Stolica Sylwestra 2019 w TVN miał 1,44 mln oglądających - wynika ze wstępnych danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement.

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (38)