TVN 7

Artykuły - TVN 7 (37)

 • "Big Brother": Znamy datę rozpoczęcia drugiego sezonu!

  "Big Brother": Znamy datę rozpoczęcia drugiego sezonu!

  "Big Brother" powróci na antenę TVN 7 już 13 września. Wciąż trwają castingi do programu, które cieszą się rekordową popularnością. Do domu Wielkiego Brata zgłosiło się ponad 28 tysięcy osób.
 • "Big Brother": Hit czy katastrofa?

  "Big Brother": Hit czy katastrofa?

  Nowa edycja "Big Brothera" debiutowała w niedzielę 17 marca 2019 roku. Od tego czasu oglądalność głównego wydania programu utrzymuje się na poziomie 1,03 miliona widzów. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, według wiceprezesa i dyrektora programowego grupy TVN i Discovery Polska Edwarda Miszczaka jest jeszcze za wcześnie, by stacje decydowała się na kontynuowanie formatu.
 • "Big Brother": Karna nominacja dla Justyny. Marlena opuszcza Dom Wielkiego Brata

  "Big Brother": Karna nominacja dla Justyny. Marlena opuszcza Dom Wielkiego Brata

  Czwartkowe przedpołudnie było dla uczestników "Big Brothera" bardzo emocjonujące. Wielki Brat miał dla mieszkańców ważny komunikat, na który ci czekali od środowego wieczora. Dowiedzieli się oni wtedy, że Justyna Żak złamała regulamin. Konsekwencje jej zachowania mogła ponieść cała grupa...
 • "Big Brother": Uczestnicy przekroczyli granicę. Polały się łzy

  "Big Brother": Uczestnicy przekroczyli granicę. Polały się łzy

  Napięcie pomiędzy Łukaszem Darłakiem a innymi uczestnikami "Big Brothera" od jakiegoś czasu narastało. Ostatnio pomiędzy nim a Tomaszem Urbanem i Maciejem Borowiczem wywiązała się kolejna nieprzyjemna sytuacja. Łukaszowi w końcu puściły nerwy. Uczestnik, który niedawno przyznał się przed pozostałymi do bycia homoseksualistą, wybuchnął płaczem w pokoju zwierzeń.
 • "Big Brother": Pierwsza osoba poza Domem Wielkiego Brata

  "Big Brother": Pierwsza osoba poza Domem Wielkiego Brata

  Pierwszy odcinek "Big Brothera" za nami. Główne wydanie w poniedziałek było pełne emocji. To dlatego, że z Domem Wielkiego Brata musiała pożegnać się pierwsza osoba. Jeszcze przed premierą było wiadomo, że do programu może wejść tylko piętnaście osób. Czternaście z nich udział w "Big Brotherze" miało zapewnione, natomiast piętnasty uczestnik miał zostać wybrany głosami widzów. O zamieszkanie na stałe w Domu Wielkiego Brata walczyli Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz.
 • "Big Brother": Rekordowa widownia pierwszego odcinka

  "Big Brother": Rekordowa widownia pierwszego odcinka

  Pokazany w niedzielę wieczorem w TVN7 pierwszy odcinek reaktywowanego „Big Brothera” oglądało średnio 2,23 mln widzów - wynika z najnowszych danych telemetrycznych udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl. Stacja w czasie jego emisji była wiceliderem całego rynku i zdecydowanie pierwsza w 16-49.
 • Serialowa wiosna w TVN7

  Serialowa wiosna w TVN7

  Na początku kwietnia, tuż po premierze w USA, widzowie TVN7 obejrzą nowy serial kultowej producentki Shondy Rhimes, "Blef" (The Catch). Jeszcze w marcu na antenie pojawi się premierowo amerykański serial prawniczy "Sposób na morderstwo" oraz kolejne sezony "Chirurgów", "Agentki o stu twarzach" i "Tajemnic Laury".

Filmy - TVN 7 (1)