tv

Artykuły - Tv (8)

 • Rakuten TV - internetowa wypożyczalnia filmów

  Rakuten TV - internetowa wypożyczalnia filmów

  Serwisy VoD zyskują na popularności. Wśród kilku platform, coraz częściej pojawia się wypożyczalnia o nazwie Rakuten TV, jej logo znajdziemy nawet na koszulkach zawodników klubu FC Barcelona. Co to jest Rakuten TV? Ile kosztuje Rakuten TV? Jakie filmy można na nim obejrzeć?
 • Pierwszy Huawei OLED TV

  Pierwszy Huawei OLED TV

  Już niebawem zadebiutuje pierwszy telewizor OLED chińskiej marki Huawei. Urządzenie będzie mogło się pochwalić 65-calowym ekranem oraz systemem 14-głośników.
 • Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  Polski rynek telewizyjny rywalizuje o widzów z platformami VoD

  W Japonii telewizja NHK ogłosiła, że część igrzysk olimpijskich w Tokio będzie transmitować w rozdzielczości 8K. Także w Polsce coraz więcej nadawców przygotowuje się do transmisji 8K, standardem są programy realizowane w 4K. – Nasz kraj jest bardzo rozwiniętym i nowoczesnym rynkiem telewizyjnym. Mamy usługi telewizyjne absolutnie na światowym poziomie pod względem jakości obrazu czy standardu HDTV – przekonuje Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu Platformy Canal+.
 • Nowe telewizory i sprzęt audio - Philips na 2020 rok

  Nowe telewizory i sprzęt audio - Philips na 2020 rok

  Wielki nieobecny tegorocznych targów CES postanowił przenieść prezentację nowych produktów do swojej stolicy – Amsterdamu. Jakie nowości szykuje holenderski producent na rok 2020?
 • Facebook z własną usługą transmisji TV

  Facebook z własną usługą transmisji TV

  Znany serwis społecznościowy już od pewnego czasu oferuje na rynku kilka urządzeń, które mogą stać się częścią inteligentnego domu. Teraz ma dołączyć do nich usługa strumieniowego przesyłania telewizji.
 • ​LG OLED TV 8K na IFA 2019

  ​LG OLED TV 8K na IFA 2019

  Firma LG wprowadza na rynek pierwszy telewizor OLED 8K. Czy to faktycznie rewolucja?
 • Technologia micro-LED czy zwijany telewizor? Poznaj trendy w dziedzinie telewizorów

  Technologia micro-LED czy zwijany telewizor? Poznaj trendy w dziedzinie telewizorów

  Najwięksi producenci telewizorów nieustannie prezentują coraz ciekawsze innowacje. Rozpoczęła się już ekspansja telewizorów 8K, w którą zaangażowały się największe marki, np. Samsung czy Sony. Obecnie najbardziej popularne wśród użytkowników są telewizory 4K. Jednak nadchodzą duże zmiany: co powiecie na zwijane telewizory czy telewizory z przezroczystym ekranem?
 • 30 lat telewizji satelitarnej w Polsce. Satelity będą dostarczać treści w jakości 8K

  30 lat telewizji satelitarnej w Polsce. Satelity będą dostarczać treści w jakości 8K

  Pierwsze anteny satelitarne zaczęły pojawiać się na fasadach budynków w Polsce 30 lat temu. Wszystkie były nakierowane na satelitę ASTRA 1A, który nadawał sygnał telewizyjny do krajów Europy Zachodniej i Środkowej, w tym Polski. Obecnie telewizja satelitarna w Polsce ma już ugruntowaną pozycję, korzysta z niej około połowa polskich gospodarstw domowych.

Filmy - Tv (2)