Nowe Technologie - turniej

Artykuły - Turniej (6)

 • Ludzie grają z komputerami w pokera

  Ludzie grają z komputerami w pokera

  W hotelu Hyatt Regency w Vancouver ma wystartować pierwszy pokerowy turniej pomiędzy ludźmi a komputerami.
 • Security Days 2

  Młodzieżowe Towarzystwo Informatyczne i Rada Miejska Rudy Śląskiej zapraszają na ogólnopolski Turniej "Security Days 2", który rozpocznie się w dniu 16.08,. Pierwsze trzy etapy będą przeprowadzone w sieci Finał odbędzie się w pracowni komputerowej Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Bytomiu - 12.09.2004. Turniej przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sprawdzeniem swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych.
 • Turniej Rycerski na komórkę i PC

  Emisja S.A. rozpoczyna pierwszy w Polsce "Turniej Rycerski", skierowany do żądnych przygód miłośników internetu i komórek. Gra potrwa pół roku i zakończy się 8 czerwca 2004. Udział w Turnieju mogą brać użytkownicy telefonów wszystkich sieci GSM oraz komputerów stacjonarnych z dostępem do internetu.
 • Turniej gier sieciowych

  Firma Piterson wraz z Futuro i 3Com Poland organizują pierwsze oficjalne spotkanie typu LAN-Party dla wielbicieli gier komputerowych. Każdy z uczestników imprezy będzie miał możliwość prezentacji swoich umiejętności podczas dwudniowego turnieju. W programie imprezy przewidziano konkursy i turnieje w ramach najbardziej popularnej na świecie gry sieciowej Half - life: CounterStrike: Blind man walkin (BMW), The Rush, Desert Power, Knife Arena oraz Sniper Zone
 • Wakacyjny turniej dla graczy

  W dniach 28-29 czerwca 2003 r. w klubie "Skarpa" w Warszawie odbędzie się największe w Polsce spotkanie entuzjastów rozrywek komputerowych: "Intel Pentium 4 PC Arena 2003". Na zawodników czeka wiele emocji i atrakcji.
 • Turniej dla hackerów

  Stowarzyszenie "Mlodzi Europy" oraz Młodzieżowa Rada Miejska Rudy Śląskiej organizują dla internetowych wlamywaczy turniej pod nazwą "Security Day".. Zwycięzcą turnieju zostanie ten, kto pierwszy włamie się na wskazany w regulaminie serwer umieszczając na nim swoje dane - pseudonim, adres email oraz podany na formularzu zgłoszeniowym tekst.