Fakty - turniej

Artykuły - Turniej (16)

 • Amerykańska agencja o Euro 2012: Emocjonujący turniej

  Amerykańska agencja o Euro 2012: Emocjonujący turniej

  Emocjonujące mecze, dużo goli i wspaniałe sędziowanie - tak amerykańska agencja prasowa Associated Press (AP) scharakteryzowała piłkarskie mistrzostwa Europy rozgrywane od 8 czerwca na boiskach w Polsce i na Ukrainie.
 • Kto chciał podlizać się premierowi?

  Kto chciał podlizać się premierowi?

  Kto tak bardzo chciał podlizać się premierowi, że piłkarski turniej orlika dla dzieci nazwał turniejem o puchar premiera Donalda Tuska? Zasługę przypisuje sobie zarówno Ministerstwo Sportu, jak i Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - ujawnia "Metro".
 • Zatrzymano podejrzanych o napad na turniej pokerowy

  Zatrzymano podejrzanych o napad na turniej pokerowy

  W rękach niemieckiej policji są już wszyscy czterej mężczyźni podejrzani o zuchwały napad na turniej pokerowy w hotelu w Berlinie 6 marca. Dwaj ostatni zostali aresztowani wczoraj - poinformowano w niedzielę.
 • Pierwszy w Polsce turniej robotów w labiryncie

  Kilkudziesięciu pasjonatów robotyki zgromadziła w Rybniku druga edycja zawodów "Robotic Tournament". Po raz pierwszy w Polsce w turnieju wzięły udział roboty klasy "MicroMouse". Zadaniem maszyn było samodzielne wydostanie się z labiryntu.
 • Berlin: Maczety i granaty na turnieju pokera, panika

  Berlin: Maczety i granaty na turnieju pokera, panika

  Grupa zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn napadła w sobotę na luksusowy hotel Grand Hyatt w Berlinie, gdzie odbywał się turniej pokerowy i ukradła część wartej kilka milionów euro puli - poinformowała policja, nie podając jednak konkretnej sumy.
 • Wykorzystali turniej bokserski do zmiany religii

  Aż dziewięciu afrykańskich bokserów wykorzystało udział w turnieju w Pakistanie do... zmiany religii. Wszyscy przeszli w Karaczi na islam - poinformowały tamtejsze media.
 • Rozpoczął się 47. Festiwal Moniuszkowski w Kudowie-Zdroju

  Koncertem zwycięzców konkursów wokalnych rozpoczął się 47. Festiwal Moniuszkowski w Kudowie-Zdroju (Dolnośląskie). W trakcie trwającej do soboty imprezy odbędą się koncerty, warsztaty moniuszkowskie oraz Turniej Tenorów Polskich.
 • Floryda: Zawody pod biało-czerwoną flagą

  Floryda: Zawody pod biało-czerwoną flagą

  Na początku lutego rozegrany zostanie na Florydzie kolejny polonijny turniej Polonia Open by Żywiec. Patronat nad imprezą objął w tym roku Senat Rzeczpospolitej Polskiej.
 • Zwycięzca zainkasuje ponad dwa mln zł

  Zwycięzca zainkasuje ponad dwa mln zł

  Osiem milionów złotych w puli, a przy stołach ponad trzystu graczy z całego świata. W kasynie warszawskiego hotelu Hyatt rusza we wtorek prestiżowy turniej pokerowy - zapowiada "Życie Warszawy".
 • Turniej bez szampana

  300 skrzynek z szampanem ukradli złodzieje z pomieszczeń gospodarczych turnieju tenisowego w Wimbledonie. Policja oceniła wartość skradzionego trunku na 26 tys. funtów szterlingów.