turniej

Artykuły - Turniej (2137)

 • Ostatni moment, by zapisać się do Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

  Ostatni moment, by zapisać się do Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

  Do końca marca trwają zapisy do XIII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", największych piłkarskich rozgrywek dla dziesięciolatków w Europie. Organizatorem zawodów jest Polski Związek Piłki Nożnej, a sponsorem firma Tymbark.
 • Piłkarski turniej Eurocamp 2012 we Wrocławiu

  Piłkarski turniej Eurocamp 2012 we Wrocławiu

  Prawie 250 młodych zawodników i zawodniczek z ok. 40 krajów bierze udział w turnieju piłkarskim Eurocamp 2012, który rozpoczął się we Wrocławiu. Impreza potrwa do 2 września. Odbywa się tradycyjnie po zakończeniu piłkarskich mistrzostw Europy.
 • Turniej ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami

  Turniej ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami

  Dobre humory dopisują siatkarzom, którzy w sobotę trenowali w Sulechowie, szykując się do 10. Memoriału Huberta Wagnera w Zielonej Górze (20-22 lipca). Dla podopiecznych Andrei Anastasiego turniej ten będzie ostatnim sprawdzianem przed igrzyskami w Londynie.
 • Amerykańska agencja o Euro 2012: Emocjonujący turniej

  Amerykańska agencja o Euro 2012: Emocjonujący turniej

  Emocjonujące mecze, dużo goli i wspaniałe sędziowanie - tak amerykańska agencja prasowa Associated Press (AP) scharakteryzowała piłkarskie mistrzostwa Europy rozgrywane od 8 czerwca na boiskach w Polsce i na Ukrainie.
 • Turniej Rycerski o "Szarfę Pani z Jeziora" w Międzyrzeczu

  Po raz szósty zamek w Międzyrzeczu (woj. lubuskie) będzie gościł rycerstwo z Polski i Niemiec. W piątek i sobotę (8-9 czerwca) odbędzie się tam kolejna edycja Turnieju Rycerskiego o "Szarfę Pani z Jeziora". Plenerowa impreza będzie podróżą w czasy średniowiecza.
 • Komputerowa strzelanina w szkole... odwołana

  Gimnazjum w Dywitach w województwie warmińsko-mazurskim postanowiło zorganizować uczniom turniej w Counter Strike. To komputerowa strzelanina przeznaczona dla graczy powyżej 16. roku życia. Dopiero tuż przed rozpoczęciem turnieju dyrekcja szkoły zadecydowała o odwołaniu rozgrywek. O turnieju radio RMF FM poinformował oburzony rodzic.
 • "Pyrkon" - konwent miłośników fantastyki

  Ponad 500 godzin prelekcji, dyskusji, turniejów, gier i spotkań zaplanowali organizatorzy rozpoczynającego się w piątek zjazdu miłośników fantastyki "Pyrkon". Konwent odbędzie się po raz 12. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i potrwa do niedzieli.
 • Chuligani zaatakowali dzieci podczas turnieju

  Chuligani zaatakowali dzieci podczas turnieju

  Policja zatrzymała sześciu podejrzanych w sprawie ataku, do którego doszło w czasie halowego turnieju w Redzie (woj. pomorskie). Ofiarami napaści były siedmioletnie dzieci oraz ich rodzice. Zatrzymani napastnicy mieli na sobie barwy klubu Arka Gdynia. Teraz mają usłyszeć zarzuty.
 • Turnieje gier historycznych w IPN w czasie ferii

  Turnieje planszowych gier historycznych m.in. popularnej "Kolejki" przygotował dla młodzieży szkolnej w okresie ferii oddział IPN w Lublinie. Gry prowadzą doktoranci z Wydziału Historii UMCS.

Filmy - Turniej (2)