turbina

Artykuły - Turbina (8)

 • Miał turbinę gazową, zasłonę dymną i spadochron. Marzyły o nim miliony!

  Miał turbinę gazową, zasłonę dymną i spadochron. Marzyły o nim miliony!

  Chyba żaden z filmowych superbohaterów nie może się pochwalić pojazdem, który zapisałby się w świadomości kinomaniaków w równym stopniu, co legendarny batmobil.
 • Turbiny wiatrowe niebezpieczne dla zwierząt

  Często wysuwany zarzut przeciwko elektrowniom wiatrowym głosi, że zagrażają one ptakom. Tymczasem pewien tajwański hodowca twierdzi, że zlokalizowana w pobliżu jego gospodarstwa farma wiatrowa poważnie przetrzebiła jego stado kóz - donosi internetowy serwis BBC.
 • Dawny szef Blizzarda North w studiu Turbine

  Dawny szef Blizzarda North w studiu Turbine

  Studio Turbine, developer gry Lord of the Rings Online, otworzyło nowy oddział - w Kalifornii. Posadę creative directora znalazł tam David Brevik, znany z prac nad serią Diablo.
 • Ze zmienną geometrią turbiny...

  Ze zmienną geometrią turbiny...

  Silnik nowego Porsche 911 Turbo po raz pierwszy wyposażony został w turbosprężarkę ze zmienną geometrią turbiny (VTG).
 • Turbine z nowym RPG-iem

 • Neil Turbin: Solowa płyta w czerwcu

  Neil Turbin: Solowa płyta w czerwcu

  Debiutancka solowa płyta Neila Turbina, wokalisty znanego z pierwszej płyty grupy Anthrax, zatytułowana "Threatcon Delta", ukaże się pod koniec czerwca, zaś wydawcą będzie nowo założona wytwórnia Middle Finger Records. Podobno wielbiciele ostrego grania będą mile zaskoczeni zawartością płyty.
 • Kontrakt na serwis turbiny

  Zarząd Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego SA podaje do wiadomości publicznej informację, że w dniu 21.01.2003 roku podpisał z firmą Centrax Limited dziesięcioletni kontrakt na serwis, naprawę, konserwację i wymianę niezbędnych elementów instalacji do skojarzonej produkcji energii elektrycznej i cieplnej. Podpisany kontrakt ma zagwarantować wysoką dyspozycyjność turbiny, a w związku z powyższym ciągłość dostaw energii elektrycznej i cieplnej. Wartość umowy stanowi mniej niż 20% kapitałów w
 • Anthrax: Płyta Neila Turbina

  Anthrax: Płyta Neila Turbina

  Neil Turbin, który przed laty śpiewał na płycie "Fistful Of Metal" zespołu Anthrax, zapowiedział na 16 stycznia wydanie swego solowego debiutu. Płyta nosi tytuł "Threatcon Delta", a jej wydawcą będzie wytwórnia Metal Mayhem Music. Tymczasem Anthrax zagrał w ubiegłym tygodniu krótki akustyczny koncert w Monachium, który był rejestrowany przez kamery. Niebawem będzie można go obejrzeć na oficjalnej stronie zespołu.