tuning

Artykuły - Tuning (113)

 • Polska firma znów pokazała klasę! A dokładniej, klasę G...

  Polska firma znów pokazała klasę! A dokładniej, klasę G...

  Niewiele polskich marek motoryzacyjnych pochwalić się może międzynarodową karierą. Jedną z nich, której produkty (a ściślej mówiąc - dzieła sztuki) budzą zachwyt w całej Europie, jest Carlex-Design.
 • Toyota GT86 jak po tuningu Ove Anderssona

  Toyota GT86 jak po tuningu Ove Anderssona

  Toyota postanowiła oddać honory zwycięskim autom rajdowym i wyścigowym z przeszłości, takim jak Supra, Celika i 2000GT. Japończycy stworzyli więc kolekcję sześciu GT86 nawiązujących wyglądem do 6 legendarnych Toyot. Jednym z nich jest czerwono-czarne współczesne wcielenie Celiki 1600 GTV Ove Anderssona.
 • Za niefabryczne światła można stracić dowód rejestracyjny

  Za niefabryczne światła można stracić dowód rejestracyjny

  ​Tuning oświetlenia to modny sposób na nadanie samochodowi indywidualnego charakteru. Polskie prawo bardzo restrykcyjnie podchodzi jednak do tego typu nowinek. Zamontowanie oświetlenia felg, spryskiwaczy lub ciemnych lamp z tyłu pojazdu może skutkować utratą dowodu rejestracyjnego. Mandat grozi natomiast kierowcy, który zaniedba stan lamp i reflektorów.
 • Mistrzostwo garażowego tuningu - Daewoo Tico kabriolet

  Mistrzostwo garażowego tuningu - Daewoo Tico kabriolet

  Tico bez oświetlenia, pasów bezpieczeństwa, tablicy rejestracyjnej oraz dachu. Kierowca natomiast bez prawa jazdy
 • Jechała samochodem bez klamek. I została uwięziona

  Jeśli chodzi o pojazdy poruszające się po naszych drogach niewiele rzeczy jest w stanie zaskoczyć funkcjonariuszy "drogówki". Zdarzają się jednak sytuacje kiedy i oni "przecierają oczy ze zdumienia".
 • Donk: Karykatura samochodu, czy arcydzieło tuningu?

  Donk: Karykatura samochodu, czy arcydzieło tuningu?

  Małe jest piękne? Nie dla nich! Miłośnicy tej odmiany tuningu brzydzą się każdym rozmiarem poniżej XXL. Ich samochody, choć nieco pokraczne, zawsze rzucają się w oczy, a to za sprawą monstrualnie wielkich kół, w które są wyposażone.
 • Fakty i mity na temat chiptuningu

  Fakty i mity na temat chiptuningu

  Na przyjemność z jazdy autem składa się wiele czynników. Dla jednych ważny jest wygląd pojazdu, dzięki któremu czujemy się w nim dobrze, dla innych wygoda wnętrza, które pozwala podróżować bez zmęczenia.
 • Facet do tuningu

  Facet do tuningu

  Zrobiłeś sobie tatuaż z imieniem, które nagle przestało być aktualne? Denerwuje cię, że masz 30 lat i twarz jak gimnazjalista? Zamiast się męczyć z trądzikiem, bliznami czy rozstępami, oddaj się w ręce specjalistów od ludzkiego tuningu.
 • Tuning bez szpachli... (film)

  Tuning bez szpachli... (film)

  W Polsce tuning kojarzy się powszechnie ze starymi golfami, bmkami i oplami calibra, które po stłuczce naprawia się tak, by rządzić pod dyskoteką w remizie.
 • Lubisz tuning?

  Lubisz tuning?

  Już za tydzień, w Las Vegas, rozpoczyna się jedno z ważniejszych świąt amerykańskiego tuningu - targi SEMA.

Filmy - Tuning (6)