tunel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tunel (Film (1996)[Daylight] Reż.Rob Cohen) ,

Artykuły - Tunel (80)

Filmy - Tunel (4)

 • Nagle zapadł się pod ziemię! Odkryli niesamowity tunel

  Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! W amerykańskim stanie Tennessee wczasowicze odkryli niesamowitą rozrywkę. W rzece, wśród wystających skał zlokalizowali tunel. Jego przemierzenie nie trwa długo, ale wygląda naprawdę imponująco. W środku jest podobno bardzo komfortowo. Ocoee Whitewater Centre, bo tak nazywa się miejsce, gdzie można znaleźć tunel, to słynny ośrodek sportu i turystyki. W 1996, w trakcie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, stworzono tutaj trasę do slalomu kajakarskiego.
 • W zawodach chyba nie wystartuje! Psiak ma swój własny sposób na przejście tunelem

  Pełna energii suczka Lottie nie ma niestety wrodzonego talentu do toru przeszkód. Podekscytowany psiak z takim impetem próbuje wbiec do tunelu, że nigdy mu się nie udaje! A może praktyka czyni mistrza? (STORYFUL/x-news)
 • Szaleńcza zabawa w psim tunelu

  Dla niektórych psiaków spacer po parku to za mało. Tym bardziej wymagającym czworonogom dedykowane są specjalne place zabaw. Na jednym z nich psi tunel wywołał u pupili istną gorączkę. Zwierzaki rzuciły się w wir gonitwy. (STORYFUL/x-news)
 • Efektowne ewolucje w tunelu. Tak wygląda trening skydivingu

  Trzech mężczyzn nagrało swój trzygodzinny trening skydivingu, który odbyli w tunelu w Sztokholmie. W trakcie zajęć wykonywali efektowne ewolucje, indywidualnie bądź grupowo. Zapis wideo z treningu opublikowali za pomocą mediów społecznościowych, dzięki czemu każdy mógł przekonać się, jak wygląda skydiving. W Sztokholmie każdy może spróbować swoich sił w tunelu. (STORYFUL/x-news)