Tube nation

Filmy - Tube nation (10)

 • TUBE NATION: Komputer Atari

  Pamiętacie mikrokomputer Atari 65XE? Jego sprzedażą w Polsce zajmowała się sieć sklepów Pewex. Cena jednostki bez magnetofonu i joysticka w 1987 roku wynosiła 128 dolarów. W roku 1988 Polacy zakupili ich ponad 180 tysięcy sztuk, co dawało Atari 1% światowego obrotu, na poziomie 7 milionów dolarów. Nazwa przedsiębiorstwa Atari pochodzi z języka japońskiego i oznacza "trafienie do celu" lub "zwycięstwo". Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.
 • TUBE NATION: Rzutnik "Ania"

  Rzutnik B-9 "Ania". Mówi wam to coś? Produkowany w latach 70. i 80. przez Łódzkie Zakłady Kinotechniczne. Cena takiego używanego projektora na serwisach aukcyjnych waha się w granicach od 200 do nawet 600 złotych. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.
 • Tube Nation: Odtwarzacz VHS

  Pamiętacie odtwarzacze VHS? Na pewno wielu z was ma do nich sentyment... Co na temat popularnych odtwarzaczy mają do powiedzenia maluchy? Zobaczcie! Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.
 • Tube Nation: Adaptery

  W najnowszym odcinku Tube Nation najmłodsi przetestują adaptery. Co ciekawego można o nich powiedzieć? Zobaczcie! Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.