trzeciej

Artykuły - Trzeciej (352)

 • Trzeci kwartał 2016 potwierdza stabilny rozwój Grupy Energa

  Grupa Energa zanotowała stabilne wyniki operacyjne za trzeci kwartał 2016 roku. Podobny w ujęciu rok do roku był wynik EBITDA w kluczowym Segmencie Dystrybucji. Niższa w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej była EBITDA Segmentów Sprzedaży i Wytwarzania, co pokazują szacunkowe dane finansowe grupy za okres lipiec-wrzesień 2016.
 • Żegnamy trzeci kwartał

  Żegnamy trzeci kwartał w iście rozchwianych nastrojach. Dostosowania portfeli inwestycyjnych potęgują zmienność pod wpływem plotek otaczających Deutsche Bank. Czy to tylko temat zastępczy, który uratował inaczej nudny tydzień? Powinniśmy szybko się przekonać, gdyż przyszły tydzień przynosi dużo istotnych danych, a także przygotowania do kolejnej debaty prezydenckiej w USA 9 października.
 • MFW: Możliwe wycofanie trzeciej transzy kredytu dla Ukrainy?

  MFW: Możliwe wycofanie trzeciej transzy kredytu dla Ukrainy?

  Międzynarodowy Fundusz Walutowy dostrzega zachodzące na Ukrainie postępy. Jednocześnie ocenia, że walka z korupcją toczy się zbyt wolno. Dlatego odłożył do września przyznanie wsparcia finansowego, na które czeka kraj, wymagający odbudowy i wprowadzenia dalszych zmian.
 • BIG InfoMonitor: Ponad jedna trzecia sądów zgłasza dłużników do rejestru

  BIG InfoMonitor: Ponad jedna trzecia sądów zgłasza dłużników do rejestru

  Nieco ponad jedna trzecia sądów zgłasza dłużników do biura informacji gospodarczej, a ponad jedna piąta zarejestrowanych długów sądów jest odzyskiwana - wynika z informacji BIG InfoMonitor. Najwięcej problemów wymiar sprawiedliwości ma ze ściąganiem grzywien.
 • Podarowane środki pieniężne nie muszą trafić na konto obdarowanego

  Podarowane środki pieniężne nie muszą trafić na konto obdarowanego

  Standardowo potwierdzeniem dokonania darowizny środków pieniężnych jest przelanie ich na rachunek obradowanego. Ale co w przypadku, jeśli podarowane zostały środki, które zostały przelane na konto osoby trzeciej? Na przykład jako zapłata za mieszkanie.
 • Rozliczenie nabycia trzeciej transzy akcji spółki Alior Bank SA

  Raport bieżący nr 13/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweW nawiązaniu do raportu bieżącego nr 57/2015 z dnia 30 maja 2015 r., oraz raportu bieżącego nr 12/2016 z dnia 9 marca 2016 r. Zarząd Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń Spółki Akcyjnej niniejszym informuje, że w dniu 11 marca 2016 r. nastąpiło rozliczenie nabycia trzeciej transzy akcji Alior Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, w ilości 3.828.673, stan
 • Polskie firmy tracą miliony. Przestępczość gospodarcza dotyka praktycznie co trzeciej firmy

  Polskie firmy tracą miliony. Przestępczość gospodarcza dotyka praktycznie co trzeciej firmy

  Co trzecia firma w Polsce pada ofiarą nadużyć - wynika z raportu "Ciemna strona mocy, czyli kto i jak oszukuje polskie firmy", przygotowanego przez PwC. Badanie w Polsce jest prowadzone od 2003 roku, cyklicznie co dwa lat. Tegoroczna, siódma już odsłona przynosi wiele zmian w zakresie skali przestępczości gospodarczej w Polsce.
 • CI Games podsumowuje trzeci kwartał

  Prace nad trzecią częścią serii "Sniper: Ghost Warrior", oraz umowy związane z dystrybucją tej gry na świecie, to najważniejsze wydarzenia III kwartału dla CI Games. Polski producent, dystrybutor i wydawca gier pokazuje już fragmenty rozgrywki nowego "Snipera" fanom i dziennikarzom.
 • OT Logistics podsumowuje trzeci kwartał

  Jeden z liderów branży TSL w Europie Środkowej i największy operator portowy w Polsce utrzymał w trzecim kwartale wysoką rentowność. Jednocześnie zarząd OT Logistics (OTL) prowadzi szeroko zakrojone działania optymalizacyjne w spółkach grupy. OTL konsekwentnie pracuje również nad planami rozwoju projektów, w które zaangażowała się w minionych miesiącach: Porcie Morskim w Gdańsku, chorwackim porcie Luka Rijeka oraz przewoźniku kolejowym Landkol.
 • Raport okresowy za trzeci kwartał 2015 roku

  Zarząd EUROSYSTEM SA z siedzibą w Chorzowie w załączeniu przekazuje do publicznej wiadomości treść raportu okresowego za trzeci kwartał 2015 roku. Podstawa prawna: par. 5 ust. 1 zał. nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w ASO na rynku NewConnect"Osoby reprezentujące spółkę:Krzysztof GRĘBOWICZ - prezes ZarząduKrzysztof KOZIELSKI - wiceprezes Zarządu

Filmy - Trzeciej (1)