trzecie dziecko

Artykuły - Trzecie dziecko (23)

 • Nowe ulgi na dzieci zaakceptowane

  Nowe ulgi na dzieci zaakceptowane

  Rząd zaakceptował projekt ustawy, podwyższającej ulgi na dzieci. Zgodnie z nowymi przepisami, odpis na trzecie dziecko rośnie o prawie 332 zł, a na czwarte i każde kolejne - o prawie 476 zł.
 • BGK wypłacił pierwszy bonus za trzecie dziecko z programu MdM

  BGK wypłacił pierwszy bonus za trzecie dziecko z programu MdM

  Rodzina z Wielkopolski jako pierwsza w kraju otrzymała od Banku Gospodarstwa Krajowego bonus z programu "Mieszkanie dla Młodych" za narodziny trzeciego dziecka. Kredyt wzięty na zakup domu został pomniejszony o ok. 9 tys. zł - poinformował w środę BGK.
 • Kate Winslet czarnym charakterem

  Kate Winslet czarnym charakterem

  Dla Kate Winslet był to rok wielkich zmian. Angielska aktorka, która niedawno wyszła ponownie za mąż, urodziła swoje trzecie dziecko, została uhonorowana gwiazdą na Hollywood Walk of Fame i wcieliła się w pierwszą w swojej karierze rolę czarnego charakteru w mającym swoją premierę w Polsce 4 kwietnia filmie akcji "Niezgodna".
 • Justyna Steczkowska urodzi w domu?

  Justyna Steczkowska urodzi w domu?

  Według doniesień kolorowej prasy trzecie dziecko Justyny Steczkowskiej na świat przyjdzie w domu. Poród ma się odbyć w sierpniu.
 • Ubóstwo w Europie: Polska liderem spadków, ale dzieci wciąż najbardziej zagrożone

  Ubóstwo w Europie: Polska liderem spadków, ale dzieci wciąż najbardziej zagrożone

  Polska najszybciej w Europie zwalcza biedę, ale co trzecie dziecko wciąż jest nią zagrożone. Najnowsze dane Eurostatu pokazują niepokojący obraz unijnego społeczeństwa.
 • Mały chłopiec znaleziony w oknie życia

  Ponad roczny chłopiec znaleziony został dzisiaj w oknie życia w Piotrkowie Trybunalskim. To trzecie dziecko z piotrkowskiego okna, jednak wcześniej znajdowano tam znacznie młodsze.
 • Polskie biedadzieci

  Polskie biedadzieci

  Co trzecie dziecko w Polsce rodzi się w biedzie lub nędzy. 132 tys. rodziców, którym w tym roku urodzi się dziecko, otrzyma z tego tytułu dodatek socjalny wypłacany najuboższym - informuje "Rzeczpospolita", powołując się na prognozy resortu pracy.