Trynidad i Tobago

Artykuły - Trynidad i Tobago (8)

 • Złoty Puchar CONCACAF: Trynidad i Tobago w ćwierćfinale

  Złoty Puchar CONCACAF: Trynidad i Tobago w ćwierćfinale

  Piłkarska reprezentacja Trynidadu i Tobago awansowała do ćwierćfinału Złotego Pucharu CONCACAF - piłkarskich mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów.
 • Zmarł młody piłkarz Ferencvarosu

  Zmarł młody piłkarz Ferencvarosu

  W wieku 22 lat zmarł w poniedziałek piłkarz Ferencvarosu Budapeszt, reprezentant Trynidadu i Tobago Akeem Adams. Powodem był rozległy zawał serca, którego doznał 25 września po treningu.
 • Złoty Puchar CONCACAF - Panama w półfinale zagra z Meksykiem

  Złoty Puchar CONCACAF - Panama w półfinale zagra z Meksykiem

  Piłkarze Panamy pokonali Kubę 6-1 (2-1) w ćwierćfinale Złotego Pucharu CONCACAF - mistrzostw strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Półfinałowym rywalem będzie Meksyk, który wygrał z Trynidadem i Tobago 1-0 (0-0). Oba mecze odbyły się w Atlancie.
 • Złoty Puchar CONCACAF - awans Trynidadu i Tobago oraz Salwadoru

  Złoty Puchar CONCACAF - awans Trynidadu i Tobago oraz Salwadoru

  Piłkarze Trynidadu i Tobago oraz Salwadoru odnieśli zwycięstwa w ostatniej kolejce grupy B i awansowali do ćwierćfinałów Złotego Pucharu CONCACAF - mistrzostw strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Wcześniej pierwsze miejsce zapewnił sobie Honduras.
 • "Balladyna" w Trynidadzie i Tobago

  "Balladyna" w Trynidadzie i Tobago

  Polski thriller "Balladyna" wyreżyserowany przez Dariusza Zawiślaka, z Sonią Bohosiewicz w roli głównej, jest prezentowany na 14. Festiwalu Filmów Europejskich na wyspach Trynidad i Tobago w Ameryce Środkowej.
 • Szykują się na dzień chłopaka

  Dzień Chłopaka obchodzony 30 września to jedna z nowo przyjętych i systematycznie rozwijających się inicjatyw. Jego poprzednikiem był Dzień Mężczyzny, którego tradycję zainaugurował w 1999 r. Trynidad i Tobago. Jest to święto międzynarodowe, które w Polsce przypada na 10 marca.
 • Mundial: postaw na czarnego konia

  Mundial: postaw na czarnego konia

  W zakładach bukmacherskich mundial już dawno się rozpoczął. Najwyżej stoi kurs Brazylii - 3,7:1. Ale najlepiej płatne są zakłady na Trynidad i Tobago - 800:1. Kto ma szczęśliwą rękę może wygrać podczas mundialu fortunę. Równie dobrze może też ją stracić.
 • Polska nieatrakcyjna dla inwestorów

  Polska jest dopiero na 41. pozycji w rankingu najbardziej konkurencyjnych państw świata, który został opublikowany przez Światowe Forum Gospodarcze. Wyższe pozycje zajmują miedzy innymi Trynidad i Tobago, Słowacja czy Chiny. Słabą konkurencyjność Polski potwierdza także sondaż przeprowadzony na zamówienie rządu, do którego dotarło radio RMF.