trybuny

Artykuły - Trybuny (108)

 • Miliony z trybun nie dla każdego klubu

  Miliony z trybun nie dla każdego klubu

  Manchester United zarobił w 2011 r. blisko 0,5 mld euro. Piłkarskie potęgi znad Wisły to przy Anglikach finansowe karzełki, ale z nowymi stadionami wybudowanymi przy okazji Euro 2012 mają szansę wejść do europejskiej ligi średniaków. Może się też okazać, że nowoczesna i droga w utrzymaniu infrastruktura to kula u nogi.
 • Mostostal Warszawa wykona zaplecze trybuny północnej stadionu Wisły

  Mostostal Warszawa wykona zaplecze trybuny północnej stadionu Wisły

  Mostostal Warszawa SA wygrała przetarg na wykończenie trybuny północnej stadionu przy Reymonta 22 w Krakowie. Zgodnie z warunkami przetargu, wykonawca będzie mieć dwa miesiące na przeprowadzenie zleconych prac.
 • GKS Katowice zaprezentował przyszły stadion

  GKS Katowice zaprezentował przyszły stadion

  Jest długo wyczekiwany przez kibiców "Gieksy" projekt stadionu GKS Katowice. Dziś na oficjalnej stronie klubu pojawiły się wizualizacje, pokazujące jak ma wyglądać nowy obiekt przy ulicy Bukowej.
 • Konkurs na zagospodarowanie stadionu Wisły!

  Konkurs na zagospodarowanie stadionu Wisły!

  Zbudować plażę miejską, kompleks kortów tenisowych, boisk koszykarskich, a może postawić na rozwój lekkoatletyki, czy w ramach poszukiwania następców Roberta Kubicy stworzyć tor gokartowy lub wrócić do korzeni i po prostu zasiać zboże - jak zagospodarować przestrzeń między trybunami a boiskiem na stadionie Wisły?
 • Orły w Krakowie? Tylko garstka biletów!

  Ofensywnie usposobiony selekcjoner Franciszek Smuda i prowadzona przez niego reprezentacja Polski, a do tego pierwszy mecz na zmodernizowanym stadionie Wisły - wszystko to przyciągnęło tłumy na spotkanie z Australią (wtorek, godz. 20:30). Z puli ponad 18 tys. biletów została tylko garstka.
 • Budowa trybuny na Legii może się opóźnić

  W piątek na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Sportu i Rekreacji Rady miasta stołecznego Warszawy, mające na celu m.in. ocenę prac na obiekcie. Okazało się, że budowa ostatniej trybuny może się opóźnić.
 • We Wrocławiu trwa montaż rygli pod trybuny

  Na budowie wrocławskiego stadionu piłkarskiego na Euro 2012 trwa montaż blisko czterdziestometrowych, ważących ok. 110 ton rygli, na których opierać się będą trybuny. W sumie zamontowanych zostanie 50 takich elementów.
 • Legia na miesiąc przed otwarciem stadionu

  Piłkarze trenujący na zakurzonej murawie z jednej strony ogrodzenia, a po drugiej - rozbiórka trybuny tzw. krytej - tak wygląda nowy stadion Legii Warszawa na miesiąc przed jego otwarciem. Na inaugurację, 7 sierpnia, stołeczny zespół zagra z Arsenalem Londyn.
 • Dyrektor ZIKiT-u: Wisła zagra u siebie

  - O ile mecz Wisły w eliminacjach do Ligi Europejskiej z 22 lipca jest dla nas istotny, to dla nas drugim "deadlinem" jest 7 września, czyli mecz reprezentacji - powiedziała nam dyrektor Joanna Niedziałkowska z Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
 • Coraz bliżej zakończenia budowy stadionu Legii

  Od ponad tygodnia trwają prace rozbiórkowe dotychczasowej głównej trybuny stadionu warszawskiej Legii. Zmodernizowana ma być gotowa w lutym 2011 roku i tym samym zakończy się budowa nowego obiektu stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3.

Filmy - Trybuny (3)