trulli

Artykuły - Trulli (109)

 • Kubica trzeci w Grand Prix Monako! Wygrał Webber

  Kubica trzeci w Grand Prix Monako! Wygrał Webber

  Robert Kubica z teamu Renault zajął trzecie miejsce w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Monaco, szóstej eliminacji mistrzostw świata. Wygrał Australijczyk Mark Webber przed partnerem z Red Bull-Renault Sebastianem Vettelem.
 • Lotus ma kierowców

  Włoch Jarno Trulli i Fin Heikki Kovalainen będą kierowcami malezyjskiego teamu Lotus, który w 2010 roku rozpocznie starty w mistrzostwach świata Formuły 1.
 • Formuła 1: Trulli i Kovalainen kierowcami Lotusa

  Formuła 1: Trulli i Kovalainen kierowcami Lotusa

  Włoch Jarno Trulli i Fin Heikki Kovalainen będą kierowcami malezyjskiego teamu Lotus, który w 2010 roku rozpocznie starty w mistrzostwach świata Formuły 1.
 • Trulli i Malezyjczyk za sterami bolidów Lotusa?

  Trulli i Malezyjczyk za sterami bolidów Lotusa?

  Lotus, zespół który wróci do F1 w następnym sezonie ma zamiar ogłosić nazwiska kierowców, którzy będą reprezentowali ten team do końca listopada.
 • Jarno Trulli do Lotus F1?

  Jarno Trulli do Lotus F1?

  Włoch Jarno Trulli, który po zakończeniu bieżącego sezonu Formuły 1 opuści zespół Toyoty zdradził, że być może spróbuje swych sił w teamie, który w przyszłym roku wróci do gry - Lotus F1.
 • Jarno Trulli bliski odejścia z Toyoty

  Jarno Trulli bliski odejścia z Toyoty

  Jarno Trulli jest coraz bliżej odejścia z Toyoty. Szef teamu F1, John Howett poinformował, iż dni zawodnika w zespole są już policzone. Włoski kierowca podpisał kontrakt z Toyotą w 2005 roku i przez pięć sezonów nie zdołał wygrać choćby jednego wyścigu Grand Prix. To nie zadowala właścicieli japońskiej marki, którzy oczekują zwycięstw.
 • Vettel zwycięzcą GP Japonii, 9. miejsce Kubicy

  Vettel zwycięzcą GP Japonii, 9. miejsce Kubicy

  Niemiec Sebastian Vettel z zespołu Red Bull wygrał wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii na torze Suzuka. Robert Kubica (BMW-Sauber) zajął dziewiąte miejsce.
 • Trulli pomaga rodzinom ofiar trzęsień ziemi

  Jarno Trulli mocno zaangażował się w akcję niesienia pomocy mieszkańcom Abruzji dotkniętym w zeszłym roku trzęsieniami ziemi. Podczas zorganizowanej przez niego aukcji charytatywnej zebrano 650 tysięcy euro.
 • Toyota zostaje w F1

  Kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że japoński zespół Toyota Racing nie wystartuje w przyszłorocznym cyklu GP Formuły 1. Jedną z przyczyn miały być kłopoty finansowe i brak przejrzystego regulaminu. Takim plotkom zaprzecza szefostwo, i włoski kierowca teamu - Jarno Trulli.
 • Trulli: Moje zwycięstwo może uratować Toyotę

  Trulli: Moje zwycięstwo może uratować Toyotę

  Włoch Jarno Trulli jest przekonany, że jeśli uda mu się niedzielę wygrać wyścig o Grand Prix Belgii, to może w ten sposób uratować przyszłość teamu Toyota.