troska

Artykuły - Troska (10)

 • Jak dbać o włosy koloru blond

  Jak dbać o włosy koloru blond

  To piękny, ale wymagający kolor.
 • Była żona atakuje Ushera: Jego troska była na pokaz

  Była żona atakuje Ushera: Jego troska była na pokaz

  Usher poprosił o przełożenie rozprawy dotyczącej praw do opieki nad dwójką dzieci z małżeństwa z Tameką Foster. Była żona ostro zaatakowała gwiazdora.
 • Zmiany w OFE - troska o emerytów czy o budżet?

  Zmiany w OFE - troska o emerytów czy o budżet?

  Minister Rostowski znowu poruszył temat zmian w systemie emerytalnym. Tym razem miałyby dotyczyć one osób będących w wieku na 10 lat przed emeryturą. Czy proponowane rozwiązanie byłoby dla nich korzystne?
 • Ruszyło Biuro Interwencji Obywatelskiej

  W połowie września rozpoczęło pracę Biuro Interwencji Obywatelskiej. Jest to kolejny społeczny i bezpłatny projekt Towarzystwa Inicjatyw Społecznych "TROSKA". Po czterech latach budowania w Warszawie systemu bezpłatnych porad prawnych, administracyjnych i psychologicznych, stowarzyszenie postanowiło oddzielić poradnictwo administracyjne. Dzięki temu zostaną odciążone placówki Punktu Porad Prawnych. Program wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Dzielnicy Ochota.
 • Bezpłatne poradnictwo prawne w Warszawie

  Towarzystwo Inicjatyw Społecznych "TROSKA" pragnie zaprosić warszawiaków do swoich poradni prawnych na dni otwarte pod hasłem "Niedziela pod Papugami". Podczas naszej akcji porady będą udzielane bez zapisów!
 • Troska o wzrost gospodarczy

  Rada Polityki Pieniężnej obniżyła na zakończonym wczoraj posiedzeniu wszystkie stopy procentowe o 50 punktów bazowych. Podstawowa stopa tygodniowych operacji otwartego rynku wynosi od dziś 5% i jest najniższa w historii.
 • Przesadna troska o Wróbla

  Nie wyobrażam sobie, żeby zarząd, który będzie miał mnóstwo pracy w związku z komisją śledczą, mógł sto procent swej energii i czasu poświęcać Orlenowi, który jest w bardzo interesującym punkcie, ale też i wielkie zadania przed nim - stwierdził, nieustannie wcielający się w rolę premiera rządu, profesor Marek Belka, mówiąc o motywach swoich planów, które przewidują "daleko idącą rekonstrukcję" zarządu PKN Orlen.
 • Hania Stach: Troska o obcas

  Hania Stach: Troska o obcas

  - Mam nadzieję, że nie złamie mi się obcas na scenie - w rozmowie z INTERIA.PL mówi Hania Stach, która wystąpi w piątek, 28 maja, na koncercie "Premier" 41. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Młoda wokalistka zaśpiewa tam piosenkę "Właśnie taki dzień", pochodzącą z jej wydanej właśnie debiutanckiej płyty.
 • Aerosmith: Nowy klip i troska o fanów

  Aerosmith: Nowy klip i troska o fanów

  Już od kilku dni w telewizjach muzycznych całego świata pokazywany jest klip do piosenki "Fly Away From Here", nowego singla zespołu Aerosmith. Pojawia się w nim córka Stevena Tylera, Chelsea. Niedawno bostońscy rockmani udowodnili jak bardzo zależy im na sympatii fanów. W swoim rodzinnym mieście zaprosili tych spośród widzów koncertu, którzy przez pomyłkę organizatorów mieli bilety na miejsca odległe od sceny, na swoją próbę, a później załatwili im lepsze siedzenia.
 • Widowisko czy troska o rynek

  Jako żenujące widowisko określił Wiesław Rozłucki, prezes zarządu GPW, działanie DM Penetrator podczas ostatniego WZA giełdy. Broker odpowiada, iż jedynie stara się walczyć o dobro rynku.