TRON: Dziedzictwo

Artykuły - TRON: Dziedzictwo (5)

 • Jeff Bridges w sequelu kinowego hitu

  Jeff Bridges w sequelu kinowego hitu

  Jeff Bridges nigdy nie stracił nadziei, że pewnego dnia wystąpi w kolejnej części filmu "Tron". Dziś, 28 lat po tym, jak zagrał w słynnej, kultowej już produkcji z 1982 roku, aktor wraca do cyfrowego świata, ponownie wcielając się w wizjonerskiego twórcę gier komputerowych.
 • Ścieżka dźwiękowa roku? Zobacz klip!

  Ścieżka dźwiękowa roku? Zobacz klip!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć krótki teledysk do utworu "Derezzed" francuskiego, elektronicznego duetu Daft Punk. Singel promuje głośny film "TRON: Dziedzictwo", który na ekrany polskich kin wejdzie w święta.
 • Zszokowała swoim wyglądem

  Zszokowała swoim wyglądem

  Olivia Wilde ("Dziewczyna z sąsiedztwa", "Dla niej wszystko") zszokowała ekipę filmową na planie filmu Josepha Kosinskiego "Tron: Dziedzictwo", który 31 grudnia 2010 roku pojawi się w polskich kinach.
 • "TRON": Ludzie w cyfrowym świecie

  "TRON": Ludzie w cyfrowym świecie

  Po 28 latach fani kultowego filmu "TRON" doczekali się kontynuacji - film "TRON: Dziedzictwo", zrealizowany w technologii 3D, wejdzie na nasze ekrany 31 grudnia.
 • 100 minut muzyki w filmie!

  100 minut muzyki w filmie!

  Jednym z atutów wchodzącego na ekrany kin 31 grudnia filmu "TRON: Dziedzictwo" jest muzyka zespołu Daft Punk."W naszym filmie jest ponad 100 minut muzyki, niezwykle ściśle powiązanej z obrazem" - wyjaśnia reżyser Joseph Kosinski.