Tron

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tron (Film (1982) Reż.Steven Lisberger) ,

Artykuły - Tron (66)

 • Amerykanie wyśmiewają polski czołg

  Amerykanie wyśmiewają polski czołg

  Pokazany na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach czołg PL-01 Concept nie jest nawet prototypem, a już wywołał wiele kontrowersji. Zwłaszcza wśród osób nie związanych z wojskiem.
 • Zszokowała swoim wyglądem

  Zszokowała swoim wyglądem

  Olivia Wilde ("Dziewczyna z sąsiedztwa", "Dla niej wszystko") zszokowała ekipę filmową na planie filmu Josepha Kosinskiego "Tron: Dziedzictwo", który 31 grudnia 2010 roku pojawi się w polskich kinach.
 • Laureat Oscara w sequelu hitu

  Laureat Oscara w sequelu hitu

  Jeffa Bridgesa - laureata Oscara za film "Szalone serce" - już 25 grudnia ponownie zobaczymy na naszych ekranach. Tym razem w pełnym najnowocześniejszych efektów wizualnych filmie 3D - "Tron: Dziedzictwo".
 • Odmłodniał na ekranie o 30 lat

  Odmłodniał na ekranie o 30 lat

  Jeff Bridges odmłodniał o 30 lat. Na razie tylko na ekranie. W najnowszej produkcji "Tron: Dziedzictwo" znany aktor był pierwszym w historii kina, który zagrał postać o kilka dekad młodszą od siebie.
 • Piraci z Karaibów za burtą

  Piraci z Karaibów za burtą

  Złe wieści dla fanów Jacka Sparrowa i "Piratów z Karaibów". Koncern Disney poinformował, że skasowano grę Pirates of the Carribean: Armada of the Damned - action-RPG-a osadzonego w świecie wykreowanym przez filmowców z Hollywood.
 • TRON: Evolution

  TRON: Evolution

  Z tego, co pamiętam, poprzednia gra z serii TRON była całkiem niezła. Czy kolejna też będzie? Niestety, mam pewne obawy, bo będzie to typowa "filmówka", ale... dajmy jej szansę.
 • Audi e-tron spyder

  Na salonie w Paryżu Audi zaprezentowało kolejny - trzeci już - prototyp z przydomkiem e-tron. Po zelektryzowanych A1 i R8, tym razem przyszła pora na kabriolet - model e-tron spyder.
 • "Tron: Dziedzictwo": Poznaj komiks

  "Tron: Dziedzictwo": Poznaj komiks

  31 grudnia na polskie ekrany trafi kontynuacja kultowego filmu z lat 80. - "Tron: Dziedzictwo", z Jeffem Brigdesem w roli głównej. Film wyświetlany będzie w 3D. Zanim jednak fani cybernetycznego wszechświata zanurzą się w nową historię, będą mieli szansę dowiedzieć się, co wydarzyło się pomiędzy pierwszą opowieścią a jej sequelem.
 • Audi R4 e-tron spyder

  Audi R4 e-tron spyder

  Na salonie samochodowym w Paryżu nie mogło zabraknąć solidnej reprezentacji Niemiec.
 • Tron: Evolution - edycja kolekcjonerska

  Tron: Evolution - edycja kolekcjonerska

  Disney ujawnił datę premiery oraz edycję kolekcjonerską gry Tron: Evolution, która będzie towarzyszyć filmowi "Tron: Dziedzictwo", kontynuacji klasycznego hitu sci-fi sprzed lat.

Filmy - Tron (1)

 • Audi e-tron spyder

  Audi e-tron spyder to prototyp sportowego pojazdu o napędzie elektrycznym.