trójwymiarowy

Artykuły - Trójwymiarowy (40)

 • HTC EVO 3D - smartfon trójwymiarowy

  HTC EVO 3D - smartfon trójwymiarowy

  HTC EVO 3D to smartfon z ekranem wyświetlającym obraz 3D widoczny bez specjalnych okularów. Jednak trzy wymiary nie są główną cechą tego urządzenia.
 • LG Swift TAB - tablet trójwymiarowy

  LG Swift TAB - tablet trójwymiarowy

  LG Swift TAB, pierwszy na świecie tablet z możliwością rejestrowania w 3D, trafił na polski rynek.
 • LG Swift 3D - telefon trójwymiarowy w Plusie

  LG Swift 3D - telefon trójwymiarowy w Plusie

  LG Swift 3D (P920) to pierwszy na świecie, ultra szybki smartfon, który umożliwia nagrywanie, wyświetlanie i udostępnianie treści w 3D. W pierwszej kolejności LG Swift 3D pojawi się na rynku już od 21.06 w ofercie Plus, a następnie u kolejnych operatorów.
 • Serial w 3D - tylko dla Japończyków?

  Serial w 3D - tylko dla Japończyków?

  Sony i Fuji chcą pchnąć 3D do przodu, stosując jeszcze jeden sposób - telewizję. Firmy nakręciły trójwymiarowy serial. Szkoda tylko, że mało kto zobaczy go w takiej wersji.
 • Mobilne kino 5D w Krakowie

  Mobilne kino 5D w Krakowie

  Od 1 do 23 grudnia na placu przed Galerią Krakowską będzie stała gigantyczna ciężarówka, a w jej środku 32 wyjątkowe miejsca kinowe. Podczas niezwykłego seansu filmowego odwiedzający kino 5D zobaczą trójwymiarowy obraz, poczują deszcz na twarzy, unoszące się w powietrzu zapachy oraz ruch dzięki wibrującym fotelom. Pokazom kina towarzyszy premiera "Asylum 5D", filmu wykorzystującego najnowsze dostępne technologie.
 • 72 cale LED LCD - rekordowy telewizor 3D

  72 cale LED LCD - rekordowy telewizor 3D

  LG nie ma zamiaru zostawać w tyle i wprowadza na rynek największy telewizor 3D LCD. Nowy panel, LEX9, ma przekątną 72 cale.
 • Trójwymiarowy "Klub Winx"

  Trójwymiarowy "Klub Winx"

  W październiku na ekrany kin trafi pierwszy trójwymiarowy włoski film animowany - będzie to opowieść o Winx, znanych na całym świecie wróżkach, które mają fanki wśród milionów dziewczynek w wieku szkolnym.
 • Internet będzie trójwymiarowy

  Internet będzie trójwymiarowy

  Technologiczny guru korporacji Intel przewiduje, że za kilka lat zmieni się znacząco wygląd internetu.
 • Pierwsze w Europie "trójwymiarowe" wydanie gazety

  Pierwsza w Europie gazeta 3D ukazała się w Belgii - to specjalny numer francuskojęzycznego dziennika "La Derniere Heure". Reklamy i zdjęcia w nim mają efekt trójwymiarowy, podczas gdy tekst pozostał bez zmian. Do gazety dołączono specjalne okulary.
 • Trójwymiarowy monitor Full HD

  Trójwymiarowy monitor Full HD

  Triumfalny pochód trójwymiarowych monitorów trwa - koreańskie LG chce wprowadzić na rynek 23-calowy, w pełni trójwymiarowy monitor.