trójmiasto

Artykuły - Trójmiasto (32)

 • Zarobki w Trójmieście w 2017 r. - podsumowanie raportu

  Zarobki w Trójmieście w 2017 r. - podsumowanie raportu

  Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, mediana wynagrodzeń całkowitych brutto w 2017 roku dla trzech miast wyniosła 4497 zł brutto. Dla porównania mediana dla Polski wyniosła 4157 zł brutto, z kolei dla Warszawy 5645 zł brutto.
 • Mimo coraz wyższych cen popyt na mieszkania w Trójmieście nie słabnie

  Gdańsk należy do miast, gdzie wzrost cen mieszkań jest najbardziej zauważalny. Nie odstrasza to jednak kolejnych nabywców mieszkań, w tym inwestorów, dla których Trójmiasto jest bardzo atrakcyjnym miejscem do lokowania gotówki. Zainteresowanie rynkiem nieruchomości wzmagają stosunkowo tanie i łatwo dostępne kredyty hipoteczne.
 • Trójmiasto: Wypoczynek pełen wrażeń

  Trójmiasto: Wypoczynek pełen wrażeń

  Pokutuje stereotyp, że by wyjazd nad Morze Bałtyckie był udany, nie może zabraknąć słonecznej pogody. W przeciwnym razie wrócimy znużeni i głodni urlopowych wrażeń. Czas obalić ten mit. Nad polskim morzem nie brakuje miejsc, które kuszą atrakcjami nie tylko w gorące letni dni, ale również w te chłodniejsze, a nawet deszczowe. Idealny przykład? Trójmiasto - kto nie był, powinien to koniecznie nadrobić.
 • Zamknięte kąpieliska w Trójmieście. "Woda przypomina gęstą zupę"

  Zamknięte kąpieliska w Trójmieście. "Woda przypomina gęstą zupę"

  Około 20 kąpielisk w Trójmieście i na Półwyspie Helskim zostało zamkniętych z powodu zakwitu sinic. Nie można kąpać się od Rewy po Gdańsk Sobieszewo, oraz w Juracie, Jastarni i w Kuźnicy na Półwyspie Helskim.
 • RMF24: Trójmiasto: Pedofil zgwałcił 10-letnie dziecko

  RMF24: Trójmiasto: Pedofil zgwałcił 10-letnie dziecko

  Zarzuty gwałtu i trzy miesiące aresztu dla 45-letniego pedofila z Trójmiasta. Mężczyzna w piątek zgwałcił w Gdańsku 10-letnie dziecko.
 • ​Gdańsk: Amerykańska firma chce zatrudnić ok. 500 osób

  ​Gdańsk: Amerykańska firma chce zatrudnić ok. 500 osób

  W Gdańsku spółka Epam Systems z USA chce w najbliższych 4-5 latach dać pracę ok. 500 osobom.
 • ThyssenKrupp zatrudni 800 osób

  ThyssenKrupp zatrudni 800 osób

  Niemiecki koncern przemysłowy ThyssenKrupp otworzy w Trójmieście centrum usług finansowych i kadrowych, w którym zatrudnienie może znaleźć nawet 800 osób - zapowiada "Puls Biznesu".
 • Lekkoatletyczne HMŚ - utrudnienia w ruchu w Trójmieście

  Lekkoatletyczne HMŚ - utrudnienia w ruchu w Trójmieście

  W czasie 15. halowych mistrzostw świata w lekkoatletyce, które w piątek rozpoczną się w Sopocie, trzeba się liczyć z ograniczeniami w ruchu, zwłaszcza w okolicach Ergo Areny. Organizatorzy wyznaczyli jednak dodatkowe miejsca parkingowe.
 • Wznowiono promocję zachęcającą Rosjan do przyjazdu na Pomorze

  Wznowiono promocję zachęcającą Rosjan do przyjazdu na Pomorze

  Po decyzji marszałka pomorskiego Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna w Gdańsku wznowiła we wtorek akcję promocyjno-informacyjną, zachęcającą Rosjan z obwodu kaliningradzkiego do przyjazdu do Trójmiasta w najbliższy weekend, 8-9 marca, na Dzień Kobiet.

Filmy - Trójmiasto (1)