Trójkąt Bermudzki

Artykuły - Trójkąt Bermudzki (16)

 • Naukowiec twierdzi, że rozwiązał tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego

  Naukowiec twierdzi, że rozwiązał tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego

  Pewien naukowiec uważa, że zna odpowiedź na tajemnicze zaginięcia w rejonie Trójkąta Bermudzkiego - czytamy w Express.co.uk.
 • Ten okręt wcale nie zaginął w Trójkącie Bermudzkim

  Ten okręt wcale nie zaginął w Trójkącie Bermudzkim

  ​Okręt SS Cotopaxi zaginął w 1925 r. podczas podróży z Charleston w Południowej Karolinie do Hawany. Teraz go znaleziono. Identyfikacja niemal 100-letniego wraku obaliła popularną teorię spiskową mówiącą, że jego zaginięcie było w jakiś sposób związane z Trójkątem Bermudzkim.
 • Zaproponowano nowe wyjaśnienie tajemnicy Trójkąta Bermudzkiego

  Zaproponowano nowe wyjaśnienie tajemnicy Trójkąta Bermudzkiego

  Według naukowców przyczyną tajemniczego znikania statków w obrębie Trójkąta Bermudzkiego mogą być gigantyczne głowonogi. Powoduje to, że uważana za zupełnie fantastyczną teoria istnienia potwora morskiego zwanego Krakenem, nagle zyskała naukowe potwierdzenie.
 • Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego

  Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego

  ​Fizyczna anomalia, efekt zjawisk nadprzyrodzonych, a może jedynie wymysł żądnych sensacji dziennikarzy? Czym naprawdę jest miejsce nazywane Diabelskim Trójkątem?
 • Niezidentyfikowany obiekt w wodach Trójkąta Bermudzkiego

  Niezidentyfikowany obiekt w wodach Trójkąta Bermudzkiego

  Do długiej listy tajemnic związanych z Trójkątem Bermudzkim doszła właśnie historia niejakiego Darrella Mikolosa, który twierdzi, że w tych zagadkowych wodach natrafił na niezidentyfikowany podwodny obiekt .
 • Trójkąt Bermudzki XXI wieku - tajemnice wybrzeży Wenezueli

  Trójkąt Bermudzki XXI wieku - tajemnice wybrzeży Wenezueli

  Wschodnie wybrzeże Wenezueli ma szansę zostać okrzyknięte przez historię miejscem jeszcze bardziej tajemniczym niż Trójkąt Bermudzki.
 • "Mikrowybuchy" - czy ta teoria rozwiązuję zagadkę Trójkąta Bermudzkiego?

  "Mikrowybuchy" - czy ta teoria rozwiązuję zagadkę Trójkąta Bermudzkiego?

  Niedawno w internecie pojawiły się doniesienia, jakoby dwójka naukowców wreszcie rozwiązała zagadkę Trójkąta Bermudzkiego. Okazuje się jednak, że ich odkrycia zostały "źle zinterpretowane" i że tajemnica wciąż pozostaje nierozwikłana.
 • Rozwiązano zagadkę Trójkąta Bermudzkiego?

  Rozwiązano zagadkę Trójkąta Bermudzkiego?

  Odkrycie dokonane przez naukowców na dnie Morza Barentsa nieopodal norweskiego wybrzeża może przyczynić się do rozwikłania tajemnicy rzekomych zaginięć statków i samolotów w tzw. Trójkącie Bermudzkim na Karaibach.
 • Syberyjskie leje związane z Trójkątem Bermudzkim

  Syberyjskie leje związane z Trójkątem Bermudzkim

  Naukowcy wreszcie wyjaśnili pochodzenie gigantycznych kraterów w powierzchni Ziemi, które jakiś czas temu pojawiły się na Syberii. Okazuje się, że wywołuje je ten sam czynnik, przez który w Trójkącie Bermudzkim znikają samoloty i statki.
 • Hunter "Imperium": Draka z tym Drakiem (recenzja)

  Hunter "Imperium": Draka z tym Drakiem (recenzja)

  Hunter jak żaden inny zespół dowodzi, że Polska jest krajem specyficznym. A wyroki polskiej publiczności - nawet metalowej - są nieodgadnione jak tajemnice zabójstwa Marilyn, Kennedy'ego, trójkąt bermudzki i mimika Ewy Minge.