trofeum

Artykuły - Trofeum (14)

 • Super Bowl: Baltimore Ravens - San Francisco 49ers 34:31

  Super Bowl: Baltimore Ravens - San Francisco 49ers 34:31

  Drużyna Baltimore Ravens zdobyła Super Bowl pokonując w Nowym Orleanie w 47. finale ligi futbolu amerykańskiego NFL zespół San Francisco 49ers 34:31. Transmisję z meczu oglądało 100 mln ludzi, a kwoty, jakie sponsorzy płacili za spoty reklamowe były rekordowe - średnio 4 mln dolarów za 30 sekund! Spotkanie przerwała gigantyczna awaria prądu.
 • Trofeum myśliwskie sprzed 6500 lat odkryto w Chorwacji

  Archeolodzy odkryli na stanowisku w Chorwacji pozostałości prehistorycznego domostwa, a w nim poroże jelenia sprzed 6500 lat - informuje serwis internetowy Croatian Times.
 • Opel ampera triumfuje w Monte Carlo

  Opel ampera triumfuje w Monte Carlo

  Do kolekcji nagród opla ampery - Samochodu Roku 2012 - dołączyło właśnie kolejne trofeum.
 • Szokujące zdjęcia talibskich trofeów

  "Paris-Match" opublikował zdjęcia afgańskich talibów z odebranymi zabitym francuskim żołnierzom trofeami, wywołując rozgoryczenie rodzin poległych i oskarżenia władz Francji pod adresem tygodnika o wspieranie propagandy wroga.
 • Trofea sposób na biznes?

  Trofea sposób na biznes?

  Nie musisz być mistrzem świata, aby otrzeć się o sławę. Za odpowiednią cenę, możesz kupić najbardziej prestiżowe trofea świata sportu i postawić je na półce w swoim domu.
 • Zaległe trofea "Papryczek"

  Zaległe trofea "Papryczek"

  Grupa Red Hot Chili Peppers po koncercie na Stadionie Śląskim odebrała dwa cenne polskie trofea.
 • Craig David: Futbol ważniejszy od muzyki

  Craig David: Futbol ważniejszy od muzyki

  Brytyjski wokalista Craig David od bycia gwiazdą pop wolałby zostać zdobywcą zwycięskiej bramki dla Southamptonu w finale Pucharu Anglii. Niestety, jego ukochana drużyna przegrała w minioną sobotę, 17 maja, z Arsenalem 1:0 i trofeum przeszło jej koło nosa.
 • Zespół EFL-Corsa przed "Karkonoskim"

  Zaledwie 59 załóg znalazło się na liście zgłoszeń 22. Rajdu Karkonoskiego, przedostatniej rundy RSMP 2002. Będzie on jednak interesujący, bo w Jeleniej Górze może rozstrzygnąć się kilka tytułów mistrza Polski, m.in. w klasyfikacji generalnej, grupy N oraz Trofeum 1600.
 • Skoda też może wygrywać!

  Marcin Bełtowski i Robert Hundla jadący Skodą Felicją Kit-Car zajęli w czasie 50 Rajdu Wisły drugie miejsce w Trofeum 1600 i dziesiąte w klasyfikacji generalnej. Jest to życiowy sukces młodej załogi Bełtowski-Castrol Motorsport, która udowodniła, że w walce z dużo mocniejszymi Oplami Corsa nie stoi na straconej pozycji. Po pierwszym etapie Marcin Bełtowski zajmował dziewiątą lokatę w "generalce" wygrywając trzy odcinki specjalne z Jarosławem Pinelesem (EFL Corsa Rally).
 • Aicha Gazel - finał

  Aicha Gazel - finał

  Zakończył się XI Rajd o Trofeum Aicha Gazel. Zwyciężyła załoga GAPA 4x4 jadąca dziesięcioletnią Toyotą HDJ 61 o numerze 18. Wyprzedziła ona ekipę nr. 28 jadącą na Quad'zie o ... 100 metrów. Zwyciężczynie Anne Chantal Pauwels z zawodu dziennikarka i Emmanuelle Gouilly - asystentka przebyły bezdroża Maroka zbierając najmniejszą liczbę punktów karnych: 229,87.