trofea

Artykuły - Trofea (81)

• Alpejski PŚ: Kostelic wraca, by bronić trofeum

Alpejski PŚ: Kostelic wraca, by bronić trofeum

Ivica Kostelic, triumfator alpejskiego Pucharu Świata w poprzednim sezonie, wróci w weekend na stoki i wystartuje w slalomie gigancie oraz slalomie w Kranjskiej Gorze. Chorwat przed trzema tygodniami przeszedł artroskopię kolana, ale myśli o obronie trofeum.
  • Trofeum zwycięzcy maratonu z 1896 roku na aukcji

Puchar, który zdobył zwycięzca maratonu pierwszych igrzysk nowożytnych w Atenach w 1896 r. Grek Spyridon Louis zostanie w kwietniu wystawiony na aukcji w Londynie. Zadecydował o tym wnuk lekkoatlety. Trofeum było własnością jego rodziny przez 116 lat.
  • Puchar Davisa: Hiszpanie rozpoczną obronę trofeum "teamem B"

Puchar Davisa: Hiszpanie rozpoczną obronę trofeum "teamem B"

W piątek rusza pierwsza runda rozgrywek o Puchar Davisa w Grupie Światowej. Broniący trofeum tenisiści Hiszpanii wystawią do rywalizacji z Kazachstanem na korcie ziemnym w Oviedo rezerwowy skład, w którym zabrakło m.in. Rafaela Nadala oraz Davida Ferrera.
  • PP siatkarzy - Skra Bełchatów obroniła trofeum

PP siatkarzy - Skra Bełchatów obroniła trofeum

Siatkarze PGE Skry Bełchatów obronili Puchar Polski. W finałowym meczu rozgrywanego w rzeszowskiej hali Podpromie pucharowego turnieju wygrali z Jastrzębskim Węglem 3:0 (25:16, 25:20, 25:19). To szóste takie trofeum w historii klubu z Bełchatowa.
  • PP siatkarzy - Zagumny: Bez trofeum z Rzeszowa nie wyjedziemy

PP siatkarzy - Zagumny: Bez trofeum z Rzeszowa nie wyjedziemy

Finałowy turniej Pucharu Polski siatkarzy w Rzeszowie nie ma zdecydowanego faworyta. Każdy z czterech zespołów nie ukrywa, że chce zdobyć trofeum. Kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Paweł Zagumny powiedział: - Jesteśmy umotywowani, bez pucharu stąd nie wyjedziemy.
  • DPŚ w tenisie stołowym: Trofea dla Chińczyków

Tak jak przed rokiem, obie reprezentacje Chin - kobieca i męska - zdobyły w Magdeburgu Puchar Świata w tenisie stołowym.
  • PŚ w rugby: obrońcy trofeum za burtą

Broniący trofeum rugbiści RPA przegrali z Australią 9:11 (3:8) w ćwierćfinale, rozgrywanego w Nowej Zelandii, Pucharu Świata. Stawkę półfinalistów uzupełnili gospodarze, którzy pokonali Argentynę 33:10 (12:7).
  • Najcenniejsze trofeum hokejowe już w Bostonie

Najcenniejsze trofeum hokejowe już w Bostonie

Kapitan klubu hokejowej ligi NHL Boston Bruins Zdeno Chara z dumą prezentował Puchar Stanleya mieszkańcom Bostonu po powrocie drużyny z Vancouver, gdzie w środę "Niedźwiadki" pokonały 4:0 miejscowych Canucks. Zdobyły to trofeum po raz pierwszy od 1972 roku.
  • Messi otrzymał trofeum Alfredo Di Stefano

Messi otrzymał trofeum Alfredo Di Stefano

Argentyńczyk Lionel Messi z Barcelony otrzymał po raz trzeci z rzędu nagrodę dla najlepszego piłkarza ekstraklasy hiszpańskiej - trofeum Alfredo di Stefano.
  • Manchester City i Stoke o najstarsze trofeum

Manchester City i Stoke o najstarsze trofeum

W sobotę na stadionie Wembley piłkarze Manchesteru City i Stoke City zagrają o najstarsze trofeum w klubowych rozgrywkach - Puchar Anglii. "The Citizens" zdobywali go wcześniej czterokrotnie, drużynie ze Stoke tej sztuki jeszcze nie udało się dokonać.

Filmy - Trofea (3)

• Kamil Stoch: Cele będą coraz wyższe

W proszowickim Centrum Kultury i Wypoczynku odbyło się otwarcie Pierwszej w Polsce Wystawy Trofeów Kamila Stocha. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć jego bohatera, który specjalnie dla nas podsumował miniony sezon PŚ i zdradził nam swoje plany na najbliższą przyszłość.
  • Trofea Kamila Stocha w Proszowicach!

31 marca w Proszowicach miało miejsce otwarcie Pierwszej w Polsce Wystawy Trofeów Kamila Stocha. - Pomysł na zorganizowanie tego typu ekspozycji zrodził się już na początkowym etapie naszej działalności - mówi Rafał Chmiela, prezes Fan Klubu Kamila Stocha.
  • Żuraw o kontuzjach i walce o trofeum

Maciej Żurawski: "Celem każdego zespołu na takim turnieju, a więc i Polski, jest zdobycie najwyższego trofeum."