triki

Artykuły - Triki (8)

 • Proste triki rodzicielskie

  Proste triki rodzicielskie

  Nowoczesne rodzicielstwo wiąże się też z podpatrywaniem pomysłów innych. Przedstawiamy kilkanaście prostych trików, które ułatwią wiele zadań i rozwiążą uciążliwe problemy.
 • Właściciele sklepów sięgają po triki sprzedażowe

  Właściciele sklepów sięgają po triki sprzedażowe

  Odpowiednie rozmieszczenie produktów na półkach, czytelne oznakowanie działów, promocje, miły dla oka wystrój wnętrza, a nawet relaksująca muzyka, przyjemny zapach i określony kolor mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe klientów.
 • Jakich trików używają sprzedawcy aby zachęcić klientów do dalszych zakupów?

  Jakich trików używają sprzedawcy aby zachęcić klientów do dalszych zakupów?

  Ustawienie produktów w sklepie nie jest przypadkowe. Dlaczego pewne produkty stoją w zasięgu wzroku? Jakich trików używają sprzedawcy aby zachęcić klientów do dalszych zakupów?
 • Luksemburg. Podatkowe triki w kraju szefa Komisji Europejskiej

  Luksemburg. Podatkowe triki w kraju szefa Komisji Europejskiej

  Tajne dokumenty ukazują, w jaki sposób międzynarodowe koncerny wymigują się z pomocą Luksemburga od płacenia podatków. Są wśród nich tak znane firmy jak Amazon, Pepsi, iTunes czy E.ON.
 • Triki księgowe są stosowane od dłuższego czasu

  Triki księgowe są stosowane od dłuższego czasu

  Zgodnie z zapowiedziami premiera Donalda Tuska w tym tygodniu rząd przedstawi propozycję nowelizacji budżetu. Nowelizacja budżetu poprzez zwiększenie deficytu jest niemożliwa z prawnego punktu widzenia, bo ustawowy poziom 50-proc. relacji długu do PKB został już przekroczony. W budżecie zabraknąć może ok. 27 mld zł z tytułu mniejszych dochodów. - W obecnej sytuacji gospodarczej cięcia wydatków zmniejszą i tak mały popyt - uważa Janusz Jankowiak, ekonomista Polskiej Rady Biznesu.
 • Zna pewien trik

  Zna pewien trik

  Rafał Woźniacki jest człowiekiem ciepłym i pełnym empatii. Myślę, że można go polubić za poczucie humoru i szlachetne zasady - mówi Marcin Kwaśny o swoim bohaterze w "Klanie". To dla niego wyjątkowa rola z wielu względów...
 • Uwaga na triki budżetowe

  Uwaga na triki budżetowe

  Przyszła niemiecka koalicja rządząca chadeckich partii CDU i CSU oraz liberalnej FDP rozważa stworzenie specjalnego funduszu pozabudżetowego, który pozwoliłby na sfinansowanie kosztów walki z recesją i obniżki podatków nie zwiększając oficjalnie zadłużenia budżetu państwa.
 • Na podatki proste triki

  Dyrektor warszawskiej skarbówki został pokonany w sądzie przez Marka Dochnala - pisze "Dziennik".

Filmy - Triki (12)

 • Zdolny psiak prezentuje trik z jajkiem

  Psy rasy border collie są bardzo podatne na naukę sztuczek. Zobaczcie tylko jak Mr. Biscuit, bo takie wdzięczne imię nosi ten futrzak, prezentuje trik z jajkiem. Imponujące? (STORYFUL/x-news)
 • 6 trików, które przydadzą się w kuchni każdej pani domu

  Co zrobić, żeby tłuszcz nie pryskał podczas smażenia, a jajko na twardo nie pękało podczas gotowania? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym wideo. Sprawdź triki kulinarne, które ułatwią życie w kuchni każdej pani domu! Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)
 • Jak sprytnie spakować walizkę? Przydatne triki

  Vlogerka Katarzyna Klatka pokazała w "Dzień Dobry TVN" triki ułatwiające pakowanie walizki przed podróżą. Jak zyskać dodatkowe miejsce w walizce? Jak zabezpieczyć biżuterię? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co zrobić, gdy zabrakło gumki do ścierania? Trzy sposoby

  Gumka do ścierania - to podstawowy element każdego piórnika, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie. Usuwanie śladu ołówka, długopisu czy atramentu pióra - wystarczy parę pociągnięć i wszystko znika. Co zrobić, gdy zabrakło gumki do ścierania? Są proste, domowe sposoby, by w awaryjnej sytuacji sobie pomóc. Oto trzy proste sposoby, jak zastąpić gumkę do mazania!