triki

Artykuły - Triki (11)

Filmy - Triki (9)

 • Co zrobić, gdy zabrakło gumki do ścierania? Trzy sposoby

  Gumka do ścierania - to podstawowy element każdego piórnika, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie. Usuwanie śladu ołówka, długopisu czy atramentu pióra - wystarczy parę pociągnięć i wszystko znika. Co zrobić, gdy zabrakło gumki do ścierania? Są proste, domowe sposoby, by w awaryjnej sytuacji sobie pomóc. Oto trzy proste sposoby, jak zastąpić gumkę do mazania!
 • Niesamowite umiejętności z hula hop w roli głównej

  Dziewczyna zademonstrowała niesamowite umiejętności z hula hop w roli głównej. Całe przedstawienie zapiera dech w piersiach.
 • Niesamowite umiejętności kobiety na rurze

  Nie tak dawno pojawiła się informacja mówiąca o tym, że taniec na rurze ma zostać zarejestrowany jako dyscyplina sportowa na igrzyskach olimpijskich. Pomysł dość kontrowersyjny aczkolwiek, musicie przyznać, że nagranie takie jak te, jest całkiem imponujące.
 • Nietypowe zastosowania lakieru do paznokci

  Lakier do paznokci to nieodłączny element kosmetyczki wielu kobiet. Dziś dzięki bogatej palecie barw i różnych rodzajów lakierów można tworzyć na paznokciach wręcz dzieła sztuki! Lakier do paznokci ma również wiele innych zastosowań, o których często zapominamy w awaryjnych sytuacjach! Poznajcie, gdzie można jeszcze wykorzystać lakier do paznokci!