trening aerobowy

Artykuły - Trening aerobowy (6)

 • 15 zwariowanych pomysłów na fitness

  15 zwariowanych pomysłów na fitness

  Nie musisz popadać w rutynę, która niweczy twoje starania o atrakcyjne ciało i dobre samopoczucie. Zobacz, ile twarzy ma fitness i baw się nim na różne sposoby, a co najważniejsze - podnieś efektywność swojego treningu!
 • Jak zrobić kardio w domu?

  Jak zrobić kardio w domu?

  Nie musisz korzystać z siłowni, ani nawet wychodzić z domu, żeby zrobić regularny trening kardio, który masz zaplanowany.
 • Trening krótki, ale skuteczny

  Trening krótki, ale skuteczny

  Obawiasz się, że dbanie o zdrowie lub odchudzanie wymaga długich treningów? To nieprawda! Każdy, nawet najbardziej zajęty człowiek, może znaleźć czas na ćwiczenia, bo wcale nie trzeba go wiele!
 • Co to jest steady state?

  Co to jest steady state?

  Kiedy w czasie wysiłku dostajesz skrzydeł i masz wrażenie, że możesz biec, jechać na rowerze, czy na biegówkach całą wieczność, osiągasz stan nazywany fachowo steady state. Jak szybko wprowadzić organizm w ten stan?
 • Trening aerobowy - obalamy mity!


  Trening aerobowy - obalamy mity!


  Gdy mówimy o spalaniu tkanki tłuszczowej, do głowy przychodzi nam typowy trening aerobowy, godziny spędzone na rowerku stacjonarnym, bieżni lub innej maszynie. I całkiem słusznie. Jak jednak robić to skutecznie?
 • 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  Ciężko pracujesz na siłowni nad tym, by twój brzuch był płaski z ładnie zarysowanymi mięśniami? Jeśli robisz tak od miesięcy, a rezultaty są znikome, musisz gdzieś popełniać błąd. Pomożemy ci go znaleźć.

Filmy - Trening aerobowy (1)

 • Uzupełnienie treningu

  Uzupełnieniem każdego treningu jest trening aerobowy. Można go wykonać na dowolnej maszynie kardio, na bieżni, wiośle czy rowerku stacjonarnym. Innym uzupełnieniem treningu siłowego jest trening interwałowy.