trening

Artykuły - Trening (542)

 • Trening spalający tłuszcz

  Trening spalający tłuszcz

  Pierwsze tygodnie wiosny to idealny czas na rozpoczęcie intensywnych treningów. Pomogą nam obudzić się z zimowego snu, przyspieszą metabolizm i dodadzą energii. Sezon bikini za pasem, więc dobrym rozwiązaniem będą, powtarzane regularnie, mocniejsze treningi spalające tłuszcz. Jeden z nich przygotowała dla was Monika Kołakowska - ćwiczcie!
 • Balonik do treningu przed porodem

  Balonik do treningu przed porodem

  W krajach anglosaskich tego typu gadżety biją rekordy popularności. Polki nie są do nich jeszcze przekonane, ale na rynku pojawia się coraz więcej takich akcesoriów. Zdania co do celowości ich stosowania są podzielone.
 • Stracił rękę na wojnie. Teraz został mistrzem kulturystyki

  Stracił rękę na wojnie. Teraz został mistrzem kulturystyki

  Niewiele osób spotkamy z takim hartem ducha, jaki ma palestyński kulturysta Nidal Al-Daour zamieszkujący Stefę Gazy. Potrzebował on dokładnie 13 lat, aby zostać mistrzem kulturystyki oraz założyć własną siłownię, w której zaraża innych pasją do tego sportu. Historia Nidala nie była jednak usłana różami.
 • Zgrabne pośladki i mocny brzuch!

  Zgrabne pośladki i mocny brzuch!

  Zgrabne, uniesione pośladki i mocny, płaski brzuch to marzenie niejednej z nas. Teraz, gdy wiosna puka do drzwi, a sezon bikini coraz bliżej, możemy zacząć proces kształtowania swojej wymarzonej sylwetki. Skorzystajcie z najnowszego treningu Moniki Kołakowskiej, do dzieła!
 • ​Pij kawę, by spalić tłuszcz! Sensacyjne odkrycie z Hiszpanii

  ​Pij kawę, by spalić tłuszcz! Sensacyjne odkrycie z Hiszpanii

  Hiszpańscy naukowcy z Uniwersytetu w Grenadzie opublikowali sensacyjne odkrycie. Wypicie mocnej kawy pół godziny przed treningiem wysiłkowym przyspiesza spalanie tłuszczu. Swoje wnioski opisują na łamach naukowego czasopisma "Journal of International Society of Sports Nutritions".
 • ​Zbyt częste treningi interwałowe mogą zaszkodzić zdrowiu

  ​Zbyt częste treningi interwałowe mogą zaszkodzić zdrowiu

  Szwedzcy uczeni ostrzegają, że tak popularne teraz treningi (tzw. HIT) mogą prowadzić do zaburzeń snu i skoków poziomu cukru we krwi. Wskazany jest zatem umiar. I to mimo wspaniałych rezultatów w kontekście odchudzania.
 • Trening na płaski brzuch

  Trening na płaski brzuch

  Płaski, umięśniony brzuch to marzenie wielu kobiet. Jednocześnie to ta część ciała, która przysparza nam sporo problemów, a na efekty ćwiczeń trzeba trochę poczekać. Najnowszy trening Moniki Kołakowskiej nie tylko rzeźbi brzuch, ale również spala zbędny tłuszcz i pozwala wyeksponować pojawiające się z biegiem czasu mięśnie. Ćwiczcie!
 • Trening, który spala tłuszcz

  Trening, który spala tłuszcz

  Wiosna rozgościła się już u nas na dobre! Dni coraz dłuższe, słońca coraz więcej - to idealny moment, by rozpocząć wiosenne wyzwanie i zawalczyć o szczuplejsze, zdrowsze i silniejsze ciało. Na początek przygotowałyśmy dla was spalający tłuszcz trening od Moniki Kołakowskiej - do dzieła!
 • ​Trenujesz wieczorem? Nie wszystkie ćwiczenia można o tej porze wykonywać

  ​Trenujesz wieczorem? Nie wszystkie ćwiczenia można o tej porze wykonywać

  Choć zwykło się sądzić, że to poranne treningi przynoszą najwięcej korzyści, podejmowanie aktywności fizycznej w godzinach wieczornych również ma sporo zalet. Pozwala nam bowiem wyciszyć się i odprężyć oraz obniżyć poziom stresu, co w efekcie poprawia jakość snu. Wykonywanie nieodpowiednich dla tej pory dnia ćwiczeń może jednak przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.
 • Pij ją zawsze przed treningiem. Szybciej spalisz tłuszcz

  Pij ją zawsze przed treningiem. Szybciej spalisz tłuszcz

  Wiele osób dbających o linię zastanawia się, jak uczynić trening możliwie najbardziej efektywnym i zwiększyć spalanie tłuszczu podczas ćwiczeń. Uczeni znaleźli odpowiedź na to pytanie.

Filmy - Trening (128)