trening

Artykuły - Trening (1019)

 • ABC podciągania na drążku

  ABC podciągania na drążku

  Podciąganie to jedno z najprostszych, a jednocześnie najskuteczniejszych ćwiczeń kształtujących mięśnie pleców. Co więcej często traktowane jest jako jedno z zadań ruchowych podczas licznych testów sprawnościowych.
 • Oddech - najlepszy trener

  Oddech - najlepszy trener

  Oddech jest bardzo ważny, niestety często o tym zapominamy i - co najważniejsze - nie potrafimy oddychać właściwie - podkreśla joginka Ashleigh Sergeant. Specjalista zachęca, aby kilka razy w ciągu dnia poświęcić minutę na ćwiczenia oddechowe, które działają jak... kawa.
 • Bieganie jesienią - nie lekceważ tej pory roku...

  Bieganie jesienią - nie lekceważ tej pory roku...

  Chłodniejsza aura nie powinna wystraszyć miłośników biegów. Sami biegacze nie powinni się obawiać zmarznięcia, ale wręcz przeciwnie - bardzo łatwo się przegrzać.
 • Spacer to skuteczniejszy trening niż ci się wydaje!

  Spacer to skuteczniejszy trening niż ci się wydaje!

  Dotlenia, dodaje energii, poprawia kondycję, jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Ale nie tylko. Spacer to znakomite remedium na wiele współczesnych dolegliwości.
 • Jak trenować po 40-stce?

  Jak trenować po 40-stce?

  Naukowcy od lat przekonują, by w średnim wieku zadbać o aktywność fizyczną. Dzięki niej, w starszym wieku możemy być bardziej sprawni fizycznie i umysłowo.
 • Nowe metody walki z migreną

  Nowe metody walki z migreną

  Wypróbowałaś wiele sposobów na bóle głowy, ale żaden z nich nie przyniósł ci ulgi? Oto najnowsze zabiegi, które uwolnią cię od dolegliwości.
 • ​Nowy zegarek TomTom monitorujący pracę serca

  ​Nowy zegarek TomTom monitorujący pracę serca

  Firma TomTom wprowadziła dziś do sprzedaży sportowy zegarek GPS Runner Cardio z nowoczesną technologią kontrolowania rytmu serca. Runner Cardio ma wbudowany monitor pracy serca, co oznacza, że nie wymaga zakładania oddzielnego pasa piersiowego.
 • Popraw kondycję na wiosnę!

  Popraw kondycję na wiosnę!

  Uzyskanie wysokiego poziomu sprawności fizycznej to cel każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia. Pomocne w poprawie wydolności fizycznej i umiejętności ruchowych okazują się nie tylko odpowiednie plany treningowe i pełne zaangażowanie w ich wykonywaniu.
 • Moja metamorfoza cz.7: Czas na konkrety

  Moja metamorfoza cz.7: Czas na konkrety

  Kolejna część mojej treningowej sagi będzie nieco inna od pozostałych. Tym razem miejsce opowieści z treningów pod okiem Pawła Zaremby zajmą konkrety. Dowiecie się, jak w trakcie ćwiczeń w Akademii zmieniła się moja waga, gdzie straciłem centymetry, a gdzie mi ich przybyło. Przedstawię też garść bardziej szczegółowych danych.

Filmy - Trening (58)

 • Buldog ćwiczy na bieżni. Jaka jest jego motywacja?

  Buldog Stella potrzebuje specjalnej motywacji do ćwiczeń. Nawet podczas spaceru na bieżni suczka musiała dostać smakołyk od właściciela. Niestety chwilę po tym jej zapał całkowicie ostygł i zakończyła swój trening. (STORYFUL/x-news)
 • Trening z Miss Mundialu. Jakie ćwiczenia przygotowała?

  Qczaj trenował z Miss Mundialu Marysią Horublewicz. Jakie ćwiczenia wykonali? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kot-gigant. Facet używa go podczas treningu

  Mężczyzna nie musi chodzić na siłownie - trening może zrobić w całości w domu. A to za sprawą kota, który dzięki wadze doskonale sprawdza się jako sztanga.
 • Efektowne ewolucje w tunelu. Tak wygląda trening skydivingu

  Trzech mężczyzn nagrało swój trzygodzinny trening skydivingu, który odbyli w tunelu w Sztokholmie. W trakcie zajęć wykonywali efektowne ewolucje, indywidualnie bądź grupowo. Zapis wideo z treningu opublikowali za pomocą mediów społecznościowych, dzięki czemu każdy mógł przekonać się, jak wygląda skydiving. W Sztokholmie każdy może spróbować swoich sił w tunelu. (STORYFUL/x-news)