trenerzy

Artykuły - Trenerzy (119)

 • Kluby fitness przeżywają oblężenie, 3 mln Polaków

  Kluby fitness przeżywają oblężenie, 3 mln Polaków

  Polacy chcą być fit także jesienią. Zwłaszcza we wrześniu zauważalny jest duży wzrost liczby członków klubów fitness. Z raportu Deloitte wynika, że w Polsce już prawie 3 miliony ma wykupiony karnet.
 • ​400 trenerów na konferencji w Chorzowie

  W sobotę w Chorzowie odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej. Pojawią się na niej zagraniczni specjaliści z Hiszpanii, Holandii czy Niemiec. Oprócz wykładów zaplanowano też zajęcia praktyczne na Stadionie Śląskim.
 • W Polsce 5 tys. profesjonalnych trenerów

  W Polsce 5 tys. profesjonalnych trenerów

  W firmach rośnie zapotrzebowanie na coaching.
 • Ile zarabiają najbogatsi piłkarze i trenerzy?

  Ile zarabiają najbogatsi piłkarze i trenerzy?

  Dzisiaj rozpoczynają się XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Na brazylijskich stadionach zobaczymy siedmiu z dziesięciu najbogatszych piłkarzy świata. Wśród nich będą dwaj najlepsi: Cristiano Ronaldo i Leo Messi, których łączne zarobki w 2013 roku wyniosły odpowiednio: 73 i 65 milionów dolarów.
 • Gigantyczna kasa dla Pepa Guardioli

  Gigantyczna kasa dla Pepa Guardioli

  Ten to ma dopiero pensję! Pep Guardiola za rok swojej pracy w Bayernie Monachium otrzymuje gigantyczne wynagrodzenie - 17 milionów euro. To najlepiej opłacany w tej chwili trener na świecie. Drugi w zestawieniu jest Jose Mourinho.
 • ​O trenerach bez kompleksów

  Kiedy zobaczyłem ponad tysiąc trenerów na Lech Conference 2012 w hali Arena w Poznaniu, doznałem szoku. Kiedy zobaczyłem wykłady - ilustrowane ćwiczeniami na boisku! - byłem jeszcze bardziej zbudowany. Tylko przez takie działania można żywić nadzieję na lepszą przyszłość polskiego futbolu. Bo na razie rzeczywistość straszy. W T-Mobile Ekstraklasie jest prawie 40 procent obcokrajowców, co głosi Andrzej Gowarzewski w swojej, jak zwykle świetnej, "Encyklopedii piłkarskiej Fuji - Rocznik 2012-2013".
 • "Bitwa na głosy": Ile zarobią trenerzy?

  "Bitwa na głosy": Ile zarobią trenerzy?

  Około 1,5 miliona złotych wyda Telewizja Polska na gaże gwiazd-trenerów w "Bitwie na głosy". A do opłacenia będą jeszcze jurorzy, prowadzący i cała ekipa!
 • Trener biznesu - zawód o wielu barwach

  Trener biznesu - zawód o wielu barwach

  W prasie i internecie pojawia się coraz więcej ogłoszeń dotyczących szkoleń biznesowych. Szacunkowo w Polsce w branży szkoleniowej pracuje około 10 tysięcy osób.
 • Rośnie popyt na trenerów z Portugalii

  Rośnie popyt na trenerów z Portugalii

  W nowym sezonie piłkarskim Portugalia jest bardzo dobrze reprezentowana na świecie przez swoich trenerów. Ponad 30 szkoleniowców z tego kraju prowadzi pierwszoligowe drużyny, a 11 pracuje na stanowiskach selekcjonerów reprezentacji na czterech kontynentach.
 • To koniec trenera Bartoszka w Bełchatowie

  Zarząd PGE/GKS Bełchatów podjął decyzję o zmianie trenera pierwszej drużyny. Maciej Bartoszek nie poprowadzi zespołu w przyszłym sezonie Ekstraklasy, choć wygrał ostatni mecz z Cracovią.

Filmy - Trenerzy (5)