trenerka fitness

Artykuły - Trenerka fitness (1)

Filmy - Trenerka fitness (13)

 • Zachwyca wyrzeźbioną sylwetką. Matka dwójki dzieci gwiazdą fitness

  Stephanie Sanzo jest certyfikowaną trenerką personalną i zawodniczką bikini fitness. Piękna Australijka zajęła się sportem na poważnie dopiero po urodzeniu drugiego dziecka. W kilka lat stała się jednak uznaną trenerką i celebrytką. Urodzona w 1987 roku Sanzo jest niezwykle popularna na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 1,2 mln użytkowników. (Agencja TVN/x-news)
 • Zbudowała imperium fitness. Kim jest?

  Brittne Babe jest certyfikowaną trenerką personalną i fenomenem w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,5 mln użytkowników. Przy pomocy serwisów społecznościowych urocza Amerykanka zbudowała potężne imperium fitness. Brittne Babe dla chętnych planuje indywidualne programy szkoleniowe i spersonalizowane diety. (Agencja TVN/x-news)
 • Jest jedną z najbardziej wpływowych trenerek fitness na świecie. Kto to?

  Jen Selter jest drugą najbardziej wpływową trenerką fitness na świecie. Ma ponad 12 milionów obserwujących na Instagramie. Piękna Amerykanka jest bardzo popularna. Kobiety doceniają opracowane przez nią plany treningowe, a mężczyźni zachwycają się jej urodą. (Agencja TVN/x-news)
 • "Królowa Fitness" z Australii kipi seksapilem. Kto to?

  Libby Powell to 26-letnia modelka, trenerka personalna i instruktorka fitness. Zjawiskowa Australijka jest inspiracją dla setek tysięcy fanek, które marzą o zgrabnej sylwetce. Konto pięknej trenerki obserwuje na Instagramie ponad 1,2 mln użytkowników. Nic dziwnego, że w Australii nazywana jest „Królową Fitness”. (Agencja TVN/x-news)