trenerka

Artykuły - Trenerka (8)

 • Jadwiga Zajdel wybrana trenerką roku

  Jadwiga Zajdel, Aleksander Wierietielny i Bogdan Serwiński zostali uhonorowani nagrodami za 2009 rok w konkursie "trenerka roku" - przyznanymi po raz dziewiąty przez PKOl. Ich uroczyste wręczenie odbyło się we wtorek w Centrum Olimpijskim w Warszawie.
 • Sensacja! Polskie łyżwiarki o krok od medalu

  Sensacja! Polskie łyżwiarki o krok od medalu

  Zaskoczenie zapanowało w Richmond, kiedy polskie panczenistki awansowały do sobotniego półfinału wyścigu drużynowego. Medal jest o krok, ale trenerka Ewa Białkowska studzi emocje. - Jeszcze nigdy z Japonkami nie wygrałyśmy - przestrzega.
 • "Biathlon w Polsce i za granicą to dwa światy"

  Biathlon w Polsce i za granicą to dwa światy - uważa Weronika Nowakowska, najlepsza zawodniczka olimpijskiej reprezentacji w tej dyscyplinie. W igrzyskach w Vancouver zajęła piąte miejsce w biegu indywidualnym.
 • Polskie biathlonistki zadowolone z występu

  Polskie biathlonistki zadowolone z występu

  Polskie biathlonistki zadowolone są z wtorkowego występu w Whistler. Mało błędów na strzelnicy pozwoliło im wyprzedzić parę rywalek w olimpijskim biegu na 10 km na dochodzenie. To dobry prognostyk przed sztafetą - uważa trenerka Nadia Biłowa.
 • Bożena Karkut: W półfinale decydująca będzie psychika

  Zdaniem trenerki Interferie Zagłębie Lubin i byłej reprezentantki Polski w piłce ręcznej Bożeny Karkut, drużyny Polski i Chorwacji reprezentują obecnie ten sam poziom gry, dlatego o wyniku sobotniego meczu półfinałowego mistrzostw Europy w piłce ręcznej zadecyduje w Wiedniu psychika zawodników.
 • Dydek: Poprzeszkadzać faworytom

  Dydek: Poprzeszkadzać faworytom

  Cieszymy się z naszych ostatnich wygranych. Nie popadamy jednak w euforię, bo wiemy jakie mamy braki oraz ile pracy przed nami - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Katarzyna Dydek, trenerka INEI AZS-u Poznań. Akademiczki znakomicie rozpoczęły rozgrywki ekstraklasy.
 • Nowa trenerka Marty

  Nowa trenerka Marty

  - Pierwszy raz w życiu dostałam bilet w jedną stronę. Dlaczego? Bo jeszcze nie wiem, jak długo popracuję z Martą. Może dwa tygodnie, a może dwa lata - powiedziała w "Przeglądzie Sportowym" Iwona Kuczyńska, nowa trenerka Marty Domachowskiej.
 • GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

   

Filmy - Trenerka (2)