trendy wiosenno-letnie

Artykuły - Trendy wiosenno-letnie (4)

 • Najmodniejsze sukienki imprezowe na wiosnę 2019

  Najmodniejsze sukienki imprezowe na wiosnę 2019

  W weekendy mamy dla siebie więcej czasu, a wiosna sprawia, że chcemy wychodzić. Wybierz piękną sukienkę imprezową z wiosennej oferty sieciówek, idź na tańce i uśmiechnij się.
 • Ubrania w paski – to będzie modne wiosną!

  Ubrania w paski – to będzie modne wiosną!

  Kojarzą się z przystojnymi marynarzami i gwiazdami Hollywood lat 50. Wylansowała je sama Coco Chanel, a z upodobaniem nosiła Audrey Hepburn. Paski – bo o nich mowa – ponownie opanują nasze szafy. Ten klasyczny wzór w przeróżnych wariacjach pojawi się w najnowszych kolekcjach wiosna/lato 2019. Przyglądamy się pomysłom największych projektantów i radzimy, na które trendy warto postawić w tym roku.
 • Kwiatowe wzory: Z czym je nosić?

  Kwiatowe wzory: Z czym je nosić?

  Bez kwiatów nie wyobrażamy sobie wiosny ani lata. Projektanci najwyraźniej także nie - co dają nam odczuć i zauważyć w tegorocznych kolekcjach. W ich twórczych reinterpretacjach ponadczasowy motyw kwiatowy zachwyca świeżością pomysłów i zastosowań. Podpowiadamy, na co postawić w tym sezonie, z czym łączyć florystyczne wzory oraz którymi projektami inspirować się, tworząc własną stylizację.
 • Letnie trendy w makijażu

  Letnie trendy w makijażu

  Tegoroczna wiosna kazała nam na siebie długo czekać. Gdy wreszcie nadeszła, wybuchła mieszaniną barw, a potem szybko zrobiła miejsce latu.