Trefl Gdańsk

Artykuły - Trefl Gdańsk (215)

Filmy - Trefl Gdańsk (31)

 • PlusLiga. Trefl Gdańsk – Verva Warszawa Orlen Paliwa 0:3. Skrót meczu (POLSAT SPORT). Wideo

  Pojedynki gdańszczan z warszawianami okazały się najciekawsze ze wszystkich ćwierćfinałów. Tylko Trefl i VERVA potrzebowali trzeciego starcia, by wyłonić półfinalistę PlusLigi. Najpierw podopieczni Michała Winiarskiego zwyciężyli we własnej Ergo Arenie 3:1, ale w następnym meczu - rozgrywanym w stolicy Polski - górą byli gospodarze prowadzeni przez byłego szkoleniowca ekipy z Trójmiasta, czyli Andreę Anastasiego (3:2). Osoba włoskiego trenera jeszcze bardziej pokręcała emocje, była takim dodatkowym smaczkiem. Na końcowy rezultat czekali przede wszystkim siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy chcieli poznać rywala w strefie medalowej.
 • PlusLiga. Trener Michał Winiarski (Trefl Gdańsk) po meczu z VERVĄ. Wideo

  Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa jako ostatni dołączyli do czwórki, która walczyć będzie o medale PlusLigi. Drużyna z Warszawy pokonała Trefla Gdańsk w trzecim meczu ćwierćfinałowym, który odbył się w środę w Gdańsku i w półfinale zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.
 • PlusLiga. Trefl Gdańsk – Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:1. Skrót meczu (POLSAT SPORT). Wideo

  Po zaciętym meczu i zwrotach akcji Trefl obejmuje prowadzenie w play-off PlusLigi. Mariusz Wlazły zagrał jak za najlepszych lat. Prezes Trefla Gdańsk, Dariusz Gadomski stawiał w roli faworyta niżej przed siatkarskim play-off notowanych gości z Warszawy. Argumentował, że mają oni w swych szeregach aż pięciu mistrzów świata (Andrzej Wrona, Damian Wojtaszek, Artur Szalpuk, Bartosz Kwolek, Piotr Nowakowski). Gospodarze mieli za to Mariusza Wlazłego.
 • Bartłomiej Lipiński: Jesteśmy zawiedzeni (POLSAT SPORT). Wideo

  Jastrzębski Węgiel nie dał szans Treflowi Gdańsk w półfinale Tauron Pucharu Polski. Jastrzębianie pewnie pokonali rywali 3:0, imponując zwłaszcza skutecznymi blokami. W niedzielnym finale ich rywalem będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W niedzielę Jastrzębski Węgiel będzie musiał udowodnić wysoką formę, bo w finale czeka najlepsza jak dotąd polska drużyna w tym sezonie, czyli ZAKSA. Trefl będzie przygotowywać się do meczów w fazie play-off PlusLigi, gdzie jego rywalem będzie Verva Warszawa Orlen Paliwa.