Trefl Gdańsk

Artykuły - Trefl Gdańsk (110)

 • PlusLiga. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 0:3

  PlusLiga. Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk 0:3

  Kto spodziewał się, że Gdańskie Lwy rozpoczną sezon w takiej formie? Ekipa Michała Winiarskiego po prostu rozbiła zespół Cerrad Enea Czarnych Radom, błyskawicznie wygrywając pierwsze plusligowe spotkanie. W trzecim secie ekipa Roberta Prygla zdobyła tylko 11 punktów.
 • PlusLiga. Trefl Gdańsk. Trudny początek po koronawirusie

  PlusLiga. Trefl Gdańsk. Trudny początek po koronawirusie

  Trener siatkarzy Trefla Michał Winiarski uważa, że po licznych zakażeniach koronawirusem i zaburzonych przygotowaniach gdańszczanie na początku rozgrywek ekstraklasy nie będą w najwyższej formie. "Jesteśmy jednak drużyną, który może być groźna dla każdego” - uważa.
 • PlusLiga siatkarzy. Inauguracja Trefla Gdańsk przełożona o tydzień

  PlusLiga siatkarzy. Inauguracja Trefla Gdańsk przełożona o tydzień

  Zaplanowany na niedzielę 13 września pierwszy mecz siatkarzy Trefla w ekstraklasie w Rzeszowie z Asseco Resovią został przełożony. Gdańszczanie, wśród których 13 zawodników miało koronawirusa, zainaugurują rozgrywki tydzień później w Radomiu z Cerradem Eneą Czarnymi.
 • ​Turniej Giganci Siatkówki. Jastrzębski Węgiel wygrał w Kępnie

  ​Turniej Giganci Siatkówki. Jastrzębski Węgiel wygrał w Kępnie

  Jastrzębski Węgiel zwyciężył w 11. edycji turnieju "Giganci Siatkówki", który w niedzielę zakończył się w Kępnie. Podopieczni Luke'a Reynoldsa pokonali w finale PGE Skrę Bełchatów 3:2. Trzecie miejsca zajęła Verva Warszawa Orlen Paliwa.
 • PlusLiga siatkarzy. Trefl w okrojonym składzie zagra w Suwałkach

  PlusLiga siatkarzy. Trefl w okrojonym składzie zagra w Suwałkach

  Siatkarze ekstraklasowego Trefla Gdańsk pojadą w piątek na turniej towarzyski do Suwałk. W zespole zabraknie graczy, którzy mają koronawirusa. Wystąpią natomiast wypożyczony ze Ślepska Malow Kacper Gonciarz i Wojciech Grzyb, który oficjalnie już zakończył karierę.
 • PlusLiga. Niepokojące wiadomości z Trefla Gdańsk

  PlusLiga. Niepokojące wiadomości z Trefla Gdańsk

  - Jeden z zawodników Trefla Gdańsk, który test na obecność SARS-CoV-2 miał przeprowadzony tydzień temu w poniedziałek i otrzymał wówczas wynik ujemny, w piątek miał powtórzone badanie, ponieważ pojawiła się u niego podwyższona temperatura. Niestety powtórny test dał wynik dodatni - poinformował klub z PlusLigi.
 • PlusLiga. 11 zawodników Trefla Gdańsk ma koronawirusa

  PlusLiga. 11 zawodników Trefla Gdańsk ma koronawirusa

  ​11 siatkarzy rywalizującego w ekstraklasie Trefla ma koronawirusa. W czwartek gdański klub otrzymał ostatnie wyniki trzech testów przeprowadzonych w drużynie. Dwa były pozytywne - SARS-CoV-2 stwierdzono u zawodnika oraz członka sztabu szkoleniowego.
 • PlusLiga. Kolejne sześć przypadków zakażenia koronawirusem w Treflu Gdańsk

  PlusLiga. Kolejne sześć przypadków zakażenia koronawirusem w Treflu Gdańsk

  Złe wiadomości napływają z Trefla Gdańsk. Siatkarski klub poinformował o kolejnych sześciu przypadkach zakażenia koronawirusem. Już 12 osób w drużynie na pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2.
 • PlusLiga. Kolejnych trzech zawodników Trefla Gdańsk ma koronawirusa

  PlusLiga. Kolejnych trzech zawodników Trefla Gdańsk ma koronawirusa

  Trzech kolejnych siatkarzy występującego w ekstraklasie Trefla otrzymało we wtorek pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Zainfekowany został również jeden członek sztabu szkoleniowego. W sumie w gdańskim zespole SARS-CoV-2 stwierdzono u pięciu zawodników.
 • PlusLiga. Dziewczyny dwóch zawodników Trefla Gdańsk mają koronawirusa

  PlusLiga. Dziewczyny dwóch zawodników Trefla Gdańsk mają koronawirusa

  Rywalizujący w PlusLidze Trefl Gdańsk przekazał w poniedziałek, że dziewczyny obu siatkarzy, u których stwierdzono obecność koronawirusa, także miały pozytywny wynik testów. We wtorek rano powinny być znane wyniki badań dwóch kolejnych zawodników gdańskiej drużyny.

Filmy - Trefl Gdańsk (1)