trasa koncertowa

Artykuły - Trasa koncertowa (241)

Filmy - Trasa koncertowa (8)

 • Grzegorz Hyży pracuje nad kolejną płytą. W planach ma także koncert w Egipcie

  Grzegorz Hyży premierę kolejnego krążka zaplanował na koniec roku lub początku przyszłego. Część nowych piosenek ma już w głowie, inspiracji wciąż przybywa. Wokalista skupia się obecnie na promocji debiutanckiej płyty „Z całych sił”. Na początku lutego ruszył w trasę koncertową po Polsce. W planach ma także koncert w Egipcie w ramach akcji „Eska odwołuje zimę”. – Pracuję z zespołem nad nowym materiałem. Skupiamy się na tworzeniu nowych dźwięków, coś mi już w głowie gra. Kiedy przyjdzie odpowiedni moment, to przysiądziemy i pozlepiamy w jedną całość wszystkie wcześniej zapisane dźwięki – mówi finalista trzeciej edycji programu „X Factor”. Debiutancka płyta muzyka zdobyła status złotej. Dodajmy, że koncert Hyżego w Egipcie połączony będzie z większą imprezą, w ramach której wylosowani słuchacze i wybrani wokaliści spędzą wakacje w kurorcie Marsa Alam. Ostatnio, jak donoszą plotkarskie media, w życiu prywatnym Grzegorza Hyżego nastąpiły zmiany. Po rozwodzie piosenkarz znalazł nową miłość i spotyka się ze znaną prezenterką Agnieszką Popielewicz. Pod koniec grudnia para pojawiła się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.
 • Sekret Rudimental - spanie w samolocie

  Muzycy Rudimental w rozmowie z INTERIA.PL przyznają, że trasa koncertowa to bardzo wyczerpujące zajęcie.
 • Doda wznawia trasę koncertową

  Po trasie koncertowej „Fly High Tour” oraz wydaniu DVD z zapisem koncertu we wrocławskiej Hali Stulecia, Dorota Rabczewska postanowiła ponownie wyruszyć ze swoim show w tournée po Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się pod koniec maja. Doda zamierza wydać także nowy singiel. Postępy ze studia nagraniowego wokalista na bieżąco wrzuca na swój profil na Instagramie.
 • Krzysztof Krawczyk o 50-leciu swojej działalności

  Krzysztof Krawczyk w minionym roku obchodził 50-lecie działalności na scenie. Kariera ta, rozpoczęta w 1963 roku z zespołem Trubadurzy, związana jest z mnóstwem ważnych wydarzeń z życia artysty. Piosenkarz postanowił uczcić pół wieku działalności artystycznej specjalną trasą koncertową oraz wydaniem nowej płyty. – Mam w repertuarze dobre, chwytliwe piosenki i myślę, że trasa koncertowa, która już liczy prawie 10 koncertów, przeciągnie się na przyszły rok. Mój jubileusz jest więc w praktyce trochę przedłużony – mówi gwiazdor.