EuroSport - transparent

Artykuły - Transparent (10)

 • Delegat UEFA: Lecha czeka finansowa kara

  Delegat UEFA: Lecha czeka finansowa kara

  Delegat UEFA Kazimierz Oleszek przyznał, że poznański klub na pewno zostanie ukarany grzywną finansową za wywieszenie przez jego kibiców antylitewskiego transparentu podczas czwartkowego meczu Ligi Europejskiej Lecha z Żalgirisem Wilno.
 • Konsternacja i wstyd w Lechu po szokującym transparencie

  Lech Poznań wyraził ubolewanie i dezaprobatę wobec zachowania części kibiców, którzy podczas czwartkowego piłkarskiego meczu z Żalgirisem Wilno w ramach 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej wywiesili obraźliwy, antylitewski transparent.
 • Kibice do Rooneya: Przejdź do City, będziesz martwy

  Kibice do Rooneya: Przejdź do City, będziesz martwy

  Ponad 40 fanów piłkarzy Manchesteru United zebrało się w czwartek wieczorem pod domem Wayna Rooney'a, domagając się wyjaśnienia decyzji o chęci odejścia z klubu. Odziani w kominiarki kibice mieli transparent z napisem: "Przejdź do City, a będziesz martwy".
 • Komu nie podoba się patriotyzm kibiców

  Komu nie podoba się patriotyzm kibiców

  Gdyby nie remis Wisły z Polonią Bytom 7. kolejka Ekstraklasy byłaby nudna jak flaki z olejem. O niepiłkarskie, bardziej obyczajowe emocje postarała się Ekstraklasa SA.
 • Ekstraklasa SA: Karaliśmy naruszenie procedury, a nie transparent

  Ekstraklasa SA: Karaliśmy naruszenie procedury, a nie transparent

  Rzecznik Esktraklasy SA Adrian Skubis tłumaczy, dlaczego Komisja Ligi musiała nałożyć karę na Lechię Gdańsk.
 • Wynoś się Ronaldo niewolniku!

  Wynoś się Ronaldo niewolniku!

  Nie wszyscy kibice Manchesteru United kochają Cristiano Ronaldo. Niektórzy mają już dość cyrku, jaki dzieje się wokół niego w związku z transferem do Realu Madryt. "Niewolniku Cristiano - wynoś się" - takiej treści transparent wywiesili fani MU podczas pierwszego sparingu drużyny w Aberdeen.
 • Transparent przeciw Rogerowi

  Transparent przeciw Rogerowi

  Podczas środowego meczu piłkarskiej ekstraklasy w Białymstoku między Jagiellonią a Legią na trybunach pojawił się transparent z napisem skierowanym przeciwko warszawskiemu piłkarzowi, Rogerowi Guerreiro.
 • Wygrane i manifestacja Serbów

  Wygrane i manifestacja Serbów

  Transparent z napisem "Kosowo to Serbia" został zarekwirowany w czasie ostatniego dnia turnieju tenisowego Masters Series w Indian Wells. Mecze finałowe wygrali reprezentanci Serbii Ana Ivanovic i Novak Djokovic.
 • Zemsta kibiców na Jóźwiaku

  Podczas sobotniego spotkania Groclinu z Legią Warszawa kibice gospodarzy, wywiesili transparent z pozdrowieniami dla Marka Jóźwiaka.
 • Oświadczenie kibiców Legii

  Po bulwersujących wydarzeniach na stadionie Legii podczas meczu z Widzewem oraz decyzjach PZPN-nakładających na oba kluby kary otrzymaliśmy oświadczenie "Sekcji sympatyków" Legii, które publikujemy w całości.