transmisje

Artykuły - Transmisje (34)

 • KE chce skończyć z geoblokowaniem usług online

  KE chce skończyć z geoblokowaniem usług online

  Komisja Europejska chce ułatwić mieszkańcom UE dostęp do tańszych abonamentów, transmisji telewizyjnych, np. meczów piłkarskich czy filmów oferowanych przez zagranicznych nadawców. Zdaniem ekspertów problemem są umowy podpisywane m.in. przez studia filmowe na emisję tylko w jednym kraju.
 • Euro 2016. UOKiK żąda wyjaśnień od Polsatu

  Euro 2016. UOKiK żąda wyjaśnień od Polsatu

  Polsat pod ostrzałem. Prezes UOKiK zwrócił się do telewizji o wyjaśnienia w związku z transmisjami mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. To reakcja m.in. na skargi widzów dotyczących jakości sygnału i wyłączenia kanałów oferujących darmowe oglądanie meczów.
 • Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  Dlaczego widzowie krytykują transmisje Euro 2016 w Polsacie?

  10 czerwca ruszyły zapowiadane kanały Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Są to specjalne kanały uruchomione przez Telewizję Polsat, dedykowane transmisjom spotkań piłkarskich Euro 2016. Dostępne są u większości operatorów, ale wszędzie albo za dodatkową opłatą, albo przynajmniej uzyskanie dostępu wymaga przedłużenia umowy z operatorem. Widzowie zgłaszają skargi...
 • Euro 2016. Polsat ujawnia, gdzie pokaże mecze

  Euro 2016. Polsat ujawnia, gdzie pokaże mecze

  Do rozpoczęcia piłkarskiego Euro we Francji, z udziałem reprezentacji Polski, pozostał miesiąc. Telewizja Polsat, która ma prawa do całych mistrzostw, poinformowała, na jakich kanałach będzie można oglądać turniej. Całego turnieju nie obejrzymy za darmo.
 • Rewolucyjna zmiana w Bundeslidze - mecze też w poniedziałki

  Rewolucyjna zmiana w Bundeslidze - mecze też w poniedziałki

  Wielka piłka w Niemczech także w poniedziałki. Właśnie w ten dzień tygodnia odbędzie się pięć meczów Bundesligi, a zmiana będzie obowiązywać od sezonu 2016/17.
 • Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Dziś nowa umowa na pokazywanie Ekstraklasy. Liga w paśmie otwartym?

  Kluby Ekstraklasy dostaną większe pieniądze, a transmisje z ligi być może trafią do szerszej liczby odbiorców. Wszystko za sprawą umowy, jaką Ekstraklasa SA ma dziś podpisać z MP & Silva, sprzedając tej firmie prawa telewizyjne do polskiej ligi.
 • Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Liga Mistrzów przez kolejne trzy lata na wyłączność w nc+

  Przez kolejne trzy lata, począwszy od sezonu 2015/16, kibice w Polsce będą mogli oglądać mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów tylko na kanałach sportowych platformy nc+.
 • Boniek załatwił 100 milionów dla PZPN-u

  Boniek załatwił 100 milionów dla PZPN-u

  To się nazywa talent do negocjacji. Dzięki staraniom Zbigniewa Bońka PZPN za scentralizowanie praw telewizyjnych otrzyma w latach 2018-22 ponad 100 milionów złotych. To o blisko 40 więcej niż związek otrzyma w ciągu najbliższych czterech sezonów.
 • LM piłkarzy ręcznych - mecze polskich zespołów w kilkunastu krajach

  LM piłkarzy ręcznych - mecze polskich zespołów w kilkunastu krajach

  Kibice w 11 krajach Europy obejrzą sobotni mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych Vive Targi Kielce - Rhein-Neckar Loewen. Niedzielne spotkanie Orlenu Wisły Płock z MKB Veszprem zobaczą widzowie w 14 krajach, poinformowała EHF.
 • Transmisje sportowe dostępne dla wszystkich

  Transmisje sportowe dostępne dla wszystkich

  Od dziś na stronie firmy Star-Typ Sport można oglądać najważniejsze spotkania m.in. światowej siatkówki, koszykówki oraz kilkunastu lig piłkarskich, w tym Primera Division ze wszystkimi meczami Realu Madryt i FC Barcelony. Przez pierwsze miesiące na stronie internetowej bukmachera będzie można obejrzeć ponad 3000 wydarzeń sportowych najwyższej rangi na żywo. Usługa jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich internautów za darmo.